اورکت بپوشید

اورکت گزینه مناسب تری به جای کاپشن و سویشرت برای آقایان است مخصوصا اگر خواهان تیپ رسمی زمستانی باشید اورکت بهترین گزینه برای شما است، اورکت های مردانه مدل های شیک و رسمی دارند طوری که میتوانید آن را با یک پیراهن مردانه به همراه جلیقه و کراوات ست کنید.

کلاه زمستانی

کلاه های زمستانی را فقط با تیپ های اسپرت میتوانید استفاده کنید و برای تیپ های رسمی زیاد مناسب نیستند، برای تیپ های اسپرت هم میتوانید از کلاه های بافتنی ساده استفاده کنید تا هم استایل تان را تکمیل کنید و هم گرم بمانید. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید کلاه و شال گردن ست استفاده کنید که بهتر است شال گردن تان بلند شد.

استایل اسپرت و زمستانی مردانه

نیم بوت یا کتانی؟

نیم بوت و کتانی هر دو برای فصل زمستان مناسب اند اما مهم این است که هر کدام از آن ها را با چه استایلی ست کنید، برای آقایان جوان و اسپرت پوش کتانی مناسب است و برای آقایانی که تیپ های رسمی را میپسندند نیم بوت گزینه مناسب تری است.

ست کردن لباس زمستانی با کتانی

رنگ های گرم

برای انتخاب لباس زمستانی بهتر است که سراغ رنگ های گرم بروید، رنگ های گرم مانند قهوه ای خاصیت گرما بخشی دارند و برای فصول سرد مناسب تر اند. در ست کردن رنگ لباس تان دقت کنید زیرا انتخاب رنگ لباس و هماهنگی بین آن ها یکی از اصول خوشتیپی است.

انتخاب رنگ لباس

انتخاب بهترین رنگ لباس زمستانی

نکات لباس پوشیدن اقایان در زمستان

داشتن دو نوع دستکش ضروری است چرمی و بافتنی

کاپشن کلاه دار برای اسپرت پوشان

اکسسوری ها را فراموش نکنید

پولیورها جزو ضروری ترین لباس های زمستانی

شلوار مخمل برای زمستان مناسب است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟