دختر کرمانشاهی، خانم گل لیگ فوتسال کشور شد

به گزارش رکنا از کرمانشاه و به نقل از فارس، سارا شیربیگی اظهار داشت: پس از کسب عنوان خانم گل با تیم نامی نو در دو سال پیش، امسال برای ششمین بار توانستم در لیگ برتر فوتسال کشور با به ثمر رساندن 27 گل زده در قالب تیم هیأت فوتبال خراسان به عنوان برترین گلزن مسابقات، عنوان خانم گل لیگ برتر فوتبال کشور را کسب کنم و با توجه به کسب یک بار عنوان خانم گلی در فوتبال آسیا، در مجموع این هفتمین بار است که به این عنوان دست پیدا می‌کنم.

وی در توصیف احساس خود پس از کسب این عنوان، گفت: با توجه به اختلاف هفت گل با نفر دوم و شرایط مسابقات از هفته‌های قبل می‌دانستم که به این عنوان دست پیدا می‌کنم و بسیار خوشحال و خرسند هستم که در کنار تیم خود توانستم این تعداد گل را در کنار تیم خودم به ثمر رسانده و به این عنوان برسم.

خانم گل کرمانشاهی لیگ ایران یادآور شد: خیلی دوست داشتم کسب ششمین عنوان خانم گلی در فوتبال ایران به همراه قهرمانی تیم هیأت فوتبال خراسان رقم می‌خورد، اما متأسفانه در پی برخی اشتباهات نتوانستیم این جایگاه را کسب کنیم و به مقام سوم لیگ امسال بسنده کردیم.

وی اضافه کرد: در لیگ امسال پالایش نفت آبادان به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و ساپیا دوم و خراسان به عنوان سوم رسیدم در حالی که اگر در طول رقابت‌ها کمی دقت می‌کردیم، می‌توانستم به عنوان قهرمانی برسیم و قطعا قهرمانی تیم به همراه خانم گلی بسیار جذاب‌تر و شیرین‌تر بود.

شیربیگی در پاسخ به این سئوال که چه برنامه ‌ای برای فصل بعد مسابقات دارد، گفت: این هفته تازه مسابقات لیگ امسال به اتمام رسیده است و فعلا هیچ برنامه‌ای را برای سال بعد ندارم، البته با توجه به اتمام قرارداد خودم با تیم هیأت فوتبال خراسان، بازیکن آزاد محسوب می‌شوم اما در آینده در خصوص فصل بعد تصمیم‌گیری خواهم کرد.

نازی حاجی علی اکبری/ کرمانشاه

 

آیا این خبر مفید بود؟