فعالیت میادین میوه و تره بار بدون تعطیلی

به گزارش اجتماعی رکنا؛ سید سعید راد با تاکید بر اینکه تمام تلاشمان را به کار گرفته ایم تا اختلاف قیمت محصولات میادین میوه و تره بار با سطح شهر را حفظ کنیم، افزود: در حال حاضر، متوسط قیمت انواع میوه و محصولات فرنگی در میادین میوه و تره بار با میانگین قیمت های سطح شهر به ۴۰ درصد می رسد.

وی با اشاره به اینکه با وجود کمبودهایی که در برخی مواد پروتئینی در سطح بازار حس می شد، تلاش کرده ایم تا در این زمینه هیچ کمبودی در میادین میوه و تره بار احساس نشود، اظهار کرد: به این منظور، ضمن ارائه انواع محصولات پروتئینی اعم از گوشت گوسفند و گوساله و مرغ و تخم مرغ، نسبت به توزیع اقلام پروتئینی تنظیم بازار نیز در میادین میوه و تره بار اقدام کردیم تا کمبودهای احتمالی در بازار به‌طور کامل برطرف شود.

راد با بیان اینکه البته توزیع اقلام تنظیم بازار، محدود به مواد پروتئینی نبود و در زمینه عرضه محصولات پرتقاضایی همچون پرتقال تامسون، سیب قرمز و سیب زرد تنظیم بازار نیز اقدام کرده ایم، تصریح کرد: هدفمان این است که مردم هیچ کمبودی را در زمینه هیچ کالایی احساس نکنند و به شهروندان اطمینان می دهیم که محصولات مورد نیاز آنها به میزان کافی در میادین میوه و تره بار موجود است.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران در پایان با اعلام اینکه بیش از ۶ هزار نیروی انسانی در میادین میوه و تره بار مشغول به کار هستند، خاطرنشان کرد: نیروهای خدوم این سازمان به ویژه کارگران عزیزی که در غرفه های میادین میوه و تره بار مشغول به کار هستند، در صف اول خدمت‌رسانی به‌صورت مستقیم با شهروندان در ارتباط هستند و ایثارگرانه، تمام توان خود را برای خدمت به مردم به کار گرفته اند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟