مادر جوانی از مدتی قبل به بیماری سرطان لنفوم مبتلا بوده - در سمت چپ گردن -  و اوایل امسال از محل کمکهای مردمی به موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران مورد عمل جراحی قرار گرفت و سپس چندین مرحله شیمی درمانی انجام داده است.

اکنون پزشک معالج ایشان دستور بستری و عمل جراحی - پیوند مغز استخوان- را پس از بررسی سی تی اسکن ، MRI و آزمایشات جدید داده است که بایستی در اسرع وقت انجام شود ولی متاسفانه توان مالی برای تامین هزینه های مربوطه را ندارند.

این مادر ساکن یکی از شهرهای شمال غربی کشور است که به دلیل بیکاری و عدم بضاعت مالی همسرش نیازمند کمک و یاری شما مردم خیر و عزیز است.

حال موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران در نظر دارد با کمک و یاری پروردگار متعال و هموطنان نوعدوست مبلغ 10 میلیون تومان تهیه و در اختیار این خانواده محترم قرار دهد.

از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضامی شود جهت کمک به درمان این مادر بیمار نیازمند ، نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره کارت 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران (آذری سابق) و یا با شماره گیری کد #26*2*0*724* مستقیماً اقدام نمایند .

جهت اطلاع و آگاهی بیشتر می توانید به سایت:http://hakeim.ir/.مراجعه نمایید.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟