پرسش و پاسخ

ارسال پرسش

پرسش شما با موفقیت ارسال شد ، کاربر گرامی چنانچه ایمیل خود را هنگام ثبت سوال وارد کرده اید در صورت پاسخ دادن به سوال شما از طریق ایمیل به شما اطلاع داده خواهد شد.

پرسش شما با موفقیت ارسال شد، کاربر گرامی، لطفا برای بازدید از پاسخ‌های ارسالی به سوالتان، حداکثر تا 7 روز آینده به همین صفحه مراجعه کنید.

ایمیل واد شده صحیح نمیباشد.
وارد نمودن ایمیل ضروری نیست
انتخاب دسته بندی اجباری می‌باشد.
ok {{ uploadedFileData.name }} uplodaed.
این فیلد اجباری میباشد. کاراکتر وارد شده کم میباشد.
 • توانایی برقراری ارتباط با جنس مخالف را ندارم

  من بیست ساله هستم تا حالا با جنس مخالف ارتباط نداشتم ولی حس بدی دارم حس می‌کنم دختر جذابی نیستم و واقعا چیزی کم دارم یا اینکه توانایی برقراری ارتباط ندارم. احساس ضعف می‌کنم و چون همسن و سال‌های من چندین رابطه تجربه کردن من خودم را عادی نمی‌بینم این را بگویم همیشه دوست داشتم با کسی دوست شوم ولی پیشنهادی نداشتم فقط یکی بود که خوشم نیامد لطفا من را راهنمایی کنید.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۴۵:۵۶
 • چطور جلوی اشتباهات دخترم را بگیرم؟

  دختری دارم ۱۳ ساله از وقتی کرونا آمده درس دادن از طریق گوشی انجام شد فقط چند روز از دخترم غافل شدم از طریق گوشی با پسری دوست شده بود حتی عکس خودش را فرستاده بود چکار کنم تا دوباره اشتباه نکند؟

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۴۱:۳۱
 • دشمن و حسود زیاد دارم

  دختر جوانی هستم که یک عده دشمن من هستند و همیشه به من حسادت می‌کنند و مانع موفقیت من هستند. چگونه باید دشمنانم را از سر راه موفقیت و پیشرفتم بردارم؟

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۳۶:۵۶
 • از ازدواج می‌ترسم

  پسری هستم ۲۹ ساله که قصد ازدواج دارم ولی می‌ترسم ازدواج کنم چون با خودم می‌گویم اگر در آینده شخصی پیدا بشود زیباتر و بهتر از همسرم و من عاشق آن شخص بشوم چکار کنم.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۳۳:۰۴
 • نمی‌توانم برای ازدواج تصمیم درست بگیرم

  پسری هستم ۳۲ ساله که از سن ۲۰سالگی قصد ازدواج دارم ولی چون دخترخانم‌های زیبا و عالی شکر خدا بسیار زیاد هستند و من با دیدن هر دخترخانم زیبایی عاشق آن شخص می‌شوم هنوز نتوانستم تصمیم بگیرم که از بین این همه دختر زیبا کدامشان را برای ازدواج انتخاب کنم. چون دلم همه دخترهای زیبا را می‌خواهد برای همسری. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  دسته بندی: روانشناسی پاسخ: 1 تاریخ: ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ ۱۱:۲۹:۳۴