بیماری زن گیاهخواری که پس از سی سال دوباره بازگشت + عکس

به گزارش رکنا، شارلوت ادی گفت که ۳۰ سال است موفق شده تا از خوردن گوشت جلوگیری کند و گفته پس از کشف سه شاه میگو در اسفناج و کانلونی ریکوتا، او این روز‌ها احساس بیماری می‌کند. او اکنون خواستار شکایت از کارخانه تولید غذایش شده و می‌گوید این غذا می‌تواند باعث از مرگ افراد مبتلا به آلرژی به صدف شود

شارلوت اخیراً به دلیل اینکه در هزینه غذای هفتگی خود صرفه جویی کند، غذایش را از یک سوپرمارکت در ویلت شایر خریداری کرد. او ادعا می‌کند که این حادثه اعتمادش را به این نام تجاری از بین برده است.

او اکنون سایر وعده‌های غذایی آماده که از فروشگاه خریداری کرده را دور ریخته است. شارلوت، اصالتاً اهل یورک است، اما اکنون در تروبریج زندگی می‌کند، او گفت: "اعتماد من کاملا از بین رفته است. روز شنبه، من غذای نیمه آماده را پختم و فکر کردم که مقدار زیادی سس روی آن وجود دارد. من آن را در دهانم گذاشتم و فهمیدم که بافت درستی نیست. من میگو را گاز گرفتم و احساس مریضی کردم. آن را تف کردم. من سه شاه میگوی بزرگ پیدا کردم. "

زنی که پس از 30 سال گیاهخواری به خاطر میگو مریض شد

شارلوت ادامه داد:" من آخر هفته زیاد غذا نخوردم. من از نظر جسمی احساس بیماری کردم و خوب نبودم. می‌دانستم این بافت چیزی نیست که من عادت داشته باشم. نمی‌خواهم وعده‌های غذایی آماده را بخورم یا به آن‌ها نگاه کنم. این اتفاق روند گیاهخواری من را به تعویق انداخت. من به طور معمول غذای آماده ندارم و فکر کردم که آن‌ها خیلی خوب به نظر می‌رسند. من تنها گیاهخوار خانه هستم و اکنون وحشت می‌کنم که چه غذایی بخورم. "

او افزود:"من نمی‌دانم چگونه میگو‌ها را ندیدم، اما انتظار نداشتم که آن‌ها آنجا باشند. من دوستانی دارم که به آجیل حساسیت دارند. کمی از آن باعث می‌شود دهانشان متورم شود. من دوستی دارم که به مرغ حساسیت دارد. اگر کسی سوسیس او را سرو می‌کرد و آن‌ها قاطعانه می‌گفتند که گوشت خوک است، او بلافاصله می‌فهمد که آیا در آن مرغ دارند، زیرا صورت او ورم می‌کند. "

بیماری یک زن به خاطر میگو

شارلوت گفت:"شرکت Lidl ماه گذشته یک رویداد عظیم گیاهخواری داشت که محصولات وگان بسیاری را عرضه کرده بود. " او همچنین ادعا می‌کند که Lidl به شکایت او پاسخ نداده است. شارلوت گفت: "من بررسی کردم و هیچ کس از شرکت لیدل به من پیامی نداده است."

سخنگوی لیدل در این باره گفت: "ما از شنیدن این موضوع بسیار متاسف شدیم، زیرا هرگز قصد ما این نیست که مشتری به هیچ وجه ناراضی باشد. به محض اینکه مشتری نگرانی‌های خود را با ما مطرح کرد، تحقیق در مورد تامین کننده ما آغاز شد. ما در تماس مستقیم با مشتری هستیم و آن‌ها را به طور کامل در جریان تحقیقات خود قرار می‌دهیم. "آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟