حجم ویدیو: 1.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:11

 در حالی که روی یک ردیف از صندلی‌ها یک زن جوان به همراه پسر خردسالش نشسته بودند این زن با بی‌توجهی به پسر خردسال تلاش کرد تا صندلی کودک را اشغال کند.

در ویدئویی که توسط یکی از مسافران و با تلفن همراه تهیه شده است زن سالخورده از مادر کودک می‌خواهد به پسرش بگوید صندلی را برای او خالی کند. در حالی که مادر کودک به خواسته این زن بی‌اعتنایی می‌کند این زن با رد شدن از مقابل او خود را به صندلی کنار پنجره که پسر خردسال نشسته بود رساند و با هل دادن کودک، صندلی‌اش را اشغال کرد.

پسر خردسال که چاره‌ای جز تسلیم نمی‌بیند سرانجام صندلی را ترک کرد و کنار مادر خود که گفته می‌شود یک نوزاد را در آغوش داشت می‌ایستد. این در حالی بود که سایر مسافران به این زن سالخورده گفتند که پسر خردسال به خاطر سن خود لزوماً نباید صندلی را برای او خالی کند.

این ویدئو که در یکی از شبکه‌های اجتماعی معروف در چین به اشتراک گذاشته شده بود با واکنش کاربران نیز همراه بود و بسیاری از آن‌ها رفتار زن سالخورده را مورد انتقاد قرار دادند. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: "این زن به خاطر سن و سالش حق انجام چنین کاری را نداشت. وقتی این صندلی مخصوص سالمندان نبود، چرا باید کودک خردسال آن را برای این خانم خالی می‌کرد؟"برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟