در آستانه ی 40 سالگی زمانی که یکی از کنیزانش مشغول شانه کردن موهای شاهزاده با شانه ای سنگی بود، الیزابت در آینه متوجه یک چین در چهره اش شده در این هنگام خدمتکارش که مشغول شانه کردن موهایش بود موی او را سفت کشید. کنتس خشمگین مشتی به بینی خدمتکار زد و از آن خون جاری شد .

کنتس متوجه شد که خون دختر جوان بر دستانش پوستش را لطیف تر کرده و زمانی به خود می آید که همه ی خون کنیز بخت برگشته را مکیده.

الیزابت بهترین و زیباترین حس زندگیش را بر بالای سر اندام بی جان دخترک باز یافته بود، احساس جوانی.

برای تداوم این احساس الیزابت نیاز به نوشیدن و تن شویی در خون دوشیزگان داشت، برای همین در طی بیش از 10 سال 600 دوشیزه ی مجاری بر بالای یک وان مرمرین آویخته و دریده شدند تا الیزابت از آنان بنوشد و تن لطیفش را در خون گرمشان شستشو دهد.

در ده سال وحشت آور ، روستاییان قلعه باتوری با تاریک شدن هوا درها را قفل میکردند و به صدای فریادها و ناله های دختران و زنان جوانی که توسط درشکه وحشت آور از خیابان ها ربوده میشدن گوش میدادند.

این وضع ادامه داشت تا اینکه یک نفر به درخواست های کمک کشیش دهکده پاسخ داد

در عید سال 1610 میلادی ، گروه مهاجم به رهبری نخست وزیر مجارستان به قلعه حمله کردند .

گرچه از قبل به جستجوگران آمادگی داده شده بود ، با این وجود هیچ یک از آنها پس از شکستن درهای قلعه نتوانستد صحنه های وحشتناک روبه روی خود را تحمل کنند . بدنهای دختران جوانی که تکه تکه شده بودند کف اتاق پراکنده بود .

تمامی افراد قلعه به مرگ محکوم شدند بجز الیزابت که به دلیل نفوذی که داشت در کشتارگاهش زندانی Prisoner شد.

سرانجام پس از 4 سال و در سال 1614 الیزابت در حبسگاه خود به مرگ طبیعی مرد.

کنتس الیزابت باتوری در زمان مرگ حدود 55 سال داشت ولی همچنان زیبا و جوان بود

از او با القاب «کنتس خون» یا «ملکه خون» یاد می‌کنند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

منبع: پارسینه

آیا این خبر مفید بود؟