دعوای شدید ریحانه پارسا و بهنوش بختیاری / از اراذل و اوباش خط نگیر + عکس

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، دعوای اینستاگرامی ریحانه پارسا و بهنوش بختیاری پایان ندارد. این 2 بازیگر در استوری اینستاگرام خود بر علیه هم مطلب منتشر کردند.

بهنوش بختیاری با انتشار عکس هایی از خود خطاب به ریحانه پارسا نوشت: اون وقتی که من منشی صحنه بودم و کیانوش عیاری و سامان مقدم و مهدی صیاغ زاده و مهران مدیری، خورده بچه به اقیانوس می گفت آقا یونس....

از سایت های شرط بندی خط نگیر از اراذل اوباش خط نگیر....

هیچ چیز نمی تونه شخصیت کثیف تو رو از مردم پنهان کنه، خورده بچه که حتی حرفاتم داری خط می گیری....

دنبال پول بودن کار بدی نیست خیلیم خوبه، از راه کثیف به پول رسیدن کار بدیه.دنبال پول بودن کار بدی نیست، دنبال هر دقیقه یه پسر بودن برای پول بله واقعا کار بدیه.دنبال پول بودن کار بدی نیست، حرکات زننده دهاتی کردنم جلوی دوربین برای رسیدن به پول کار واقعا بد و بسیار چیپیه، فقط یه بی خانواده می‌تواند آنقد گل درشت جلف  و هرز باشه.به همه دوستانم توصیه می کنم تا می تونند دنبال رشد و پول و شخصیت باشن و از هر چی زن و مرد هرزه دوری کنن این رمز موفقتی شخصیه و بس راه دیگر جز درستکاری وجود ندارد. آدم بی خانوده و بی اصالت و بی جنبه و زباله اجتماع رو بزرگ نکنین ته همه این کثافتکاریایی که اینا می‌کنن سرابه. ای کاش واسه رد گم کنی آدم خودشو به شکر خوردن نندازه."

01

بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

بهنوش بختیاری و ریحانه پارسا

ریحانه پارسا بهنوش بختیاری را بانو ری اکشن ایران نام برد. همچنین ریحانه پارسا نوشت من با افتخار این است که دنبال لایک هستم چون زاده نسل مدیا می باشم.

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 29 اردیبهشت ماه 1354 در تهران متولد شد.این بانوی هنرمند در یک خانواده شش نفره به دنیا آمد و یک خواهر و دو برادر دارد که هر سه بزرگ تر از او هستند.

بهنوش بختیاری

بهرام پدر بهنوش بختیاری اصالت بختیاری است و از لرهای غیور کشورمان است اما اشرف خانم مادر خانم بازیگر تهرانی است و ماجرای ازدواج پدر و مادر بهنوش بختیاری به سال 45 و 46 بازمیگردد که برای اولین بار به صورت اتفاقی با هم دیدار کردند و در حالی که مادر بهنوش بختیاری تنها 13 ، 14 سال داشت زندگی مشترکشان را آغاز کردند.

بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری ته تغاری خانواده است و خواهرش بهناز و برادرهایش بهزاد و بهروز هر سه از او بزرگتر هستند.بهنوش بختیاری تیرماه سال 87 ازدواج کرد و زندگی مشترک را با همسرش محمدرضا آرین آغاز کرد. محمدرضا آرین از نویسنده های کشورمان است که هیچ علاقه ای به انتشار تصویرش ندارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟