به گزارش رکنا، خبر جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور بسیار سریع جدیت پیدا کرده، از حالت شایعه بیرون آمد و چیزی از شروع شایعات نگذشته بود که زوج معروف و نامی کشورمان ایران حمید گودرزی و همسرش که به عشق و علاقه فراوان، بسیار بر سر زبان ها افتاده بودند، در راهروهای دادگاه طلاق مشاهده شدند.

حمید گودرزی

ماجرای طلاق حمید گودرزی از همسرش ماندانا دانشور

حمید گودرزی و ماندانا دانشور، بارها و بارها با یکدیگر عکس هایی را منتشر کرده بودند و در سایت های گوناگون از عشق و علاقه فراوان این دو به هم گفته شده بود اما پس از مدتی خبر طلاق حمید گودرزی و همسرش شوک عجیبی را به جامعه هنری ما وارد کرد. هجوم طرفداران حمید گودرزی به صفحه وی برای اطلاع از علت جدایی حمید گودرزی و ماندانا دانشور، او را به واکنش واداشت. اینگونه که حمید گودرزی در صفحه خود اعلام کرده دلیل طلاق حمید گودرزی از همسرش ، فشار ماندانا دانشور برای خروج از کشور بوده و خروج همسر حمید گودرزی از ایران دلیل طلاق حمید گودرزی و همسرش اعلام شده است.

حمید گودرزی در صفحه خود در پاسخ به نظرات طرفدارانش در مورد دلیل طلاق نوشت که من عاشق خانومم بودم ولی اون عاشق زندگی در ایران نبود به همین دلیل رفت.

حمید گودرزی

حتی ساده ترین خبر در خصوص زندگی عادی و روزمره چهره های سرشناس کشور، برای مردم جذاب است. یکی از این نوع اخبار، خبر ازدواج، جدایی و طلاق چهره هاست. در مصاحبه هایی که از این زوج منتشر شده بود، خبری از مشکلات و اختلافات میان این دو نفر وجود نداشت، اما گویا جدایی این بازیگر مشهور کشورمان از پیش از این ماجراها  قطعی شده بود. بدیهی است، این بازیگر سینما و تلویزیون خبر جدایی خود را رسانه ای خواهد کرد.

حمید گودرزی

گفت و گویی قدیمی با حمید گودرزی و همسر سابق او

نحوه آشنایی؟

حمید گودرزی: سال ۸۲ در ساختمانی در میدان آرژانتین همسایه بودیم و آشنایی ما از آنجا شروع شد؛ در آن زمان من دانشجوی رشته کارگردانی بودم.

ماندانا دانشور :و من ماندانا ۱۶ ساله، محصل بودم.

حمید گودرزی :این آشنایی ادامه پیدا کرد و با پیشنهاد ازدواج من، مخالفت های اولیه خانواده همسرم شروع شد چون آنها در آمریکا ساکن بودند.

کنار آمدن با مشکلات حرفه بازیگری؟

حمید گودرزی: تا حدی بله و مساله دیگر این بود که سطح اقتصادی خانواده همسرم، از خانواده من بالاتر بود.

ماندانا دانشور: البته فکر می کنم بیشتر به این دلیل بود که آن زمان ۱۶ سال داشتم و نظر پدرم این بود که من هم باید همراه آنها به آمریکا بروم.

حمید گودرزی : تا آن زمان قصد ازدواج نداشتم اما با خودم گفتم اگر قصد ازدواج داری، تا آخر این مشکل جلو برو اما این مخالفت ها به سال نکشید و با پا فشاری کردن ما، با هم ازدواج کردیم. پدر ماندانا به من پیشنهاد داد که به آمریکا بروم اما من دوست نداشتم برای زندگی جایی غیر از ایران باشم چون شغل من داشت در ایران شکل می گرفت.

ماندانا دانشور :بله و آن موقع با پخش سریال مسافری از هند شهرت حمید شکل گرفت.

حمید گودرزی :بله! تا امروز خدا را برای تمام نعمت هایی که به من داده شاکر هستم و رمز موفقیت همانا تشکر کردن از خداوند است که اگر برای کوچکترین دارایی ات او را شکر کنی، لحظه به لحظه به احساس خوشبختی نزدیک تر می شوی. خوشبختی من و همسرم در زندگی کامل است.

حمید گودرزی

شرط و شروط ابتدای زندگی مشترک؟

حمید گودرزی :ما هیچ زمان با هم قهر نکردیم,حتی یک ربع! وقتی با هم دعوا می کنیم هر دو به یک اندازه برای آشتی کردن پیشقدم می شویم؛ البته ماندانا بیشتر.

ماندانا دانشور: هنگامی که حمید عصبانی می شود فقط پایش را تکان می دهد! خودش را به خواب می زند و بحث را ادامه نمی دهد اما من بحث را ادامه می دهم تا او را قانع کنم و شاید به این دلیل است که با هم قهر نمی کنیم.

مسئول پخت و پز در منزل؟

حمید گودرزی: من ساعت ۸ صبح بیدار می شوم و صبحانه درست می کنم؛ ماندانا هم ساعت ۱۰ بیدار می شود. او به ندرت غذا درست می کند اما آشپر قابلی است؛ آن هم ,در حالی که از هیچ کس تعلیم آشپزی ندیده است! با آب انار فسنجانی درست می کند که شاید خیلی ها این فن را ندانند. البته به آشپزخانه علاقه ندارد و در مقابل به کارهایی مانند لوله کشی، سیم کشی و کارهای مربوط به ماشین علاقه فراوانی دارد (باخنده).

بیوگرافی حمید گودرزی

حمید گودرزی متولد ۲ آذر ۱۳۵۶ در تهران اصالتا اهل بروجرد و فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. او فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی گودرزی، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی است.

در ۲۱ شهریور ۱۳۸۳ با ماندانا دانشور ازدواج کرد. در ۲۱ تیرماه ۱۳۹۵ نامه ای با عنوان همسر حمید گودرزی در رسانه های ایران منتشر شد که در آن، ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی درباره جدایی اش از حمید گودرزی و اینکه بعد از بازگشت به ایران داد خواست طلاق را به دادگاه ارائه خواهد کرد به کار برده بود. زندگی این 2، بعد از دوازده سال در سال ۱۳۹۵ منجر به طلاق شد. او آثار متعدد و قابل قبولی از خود در تلویزیون بر جا گذاشت؛ که معمولاً با استقبال خوبی همراه بود. تکرار موفقیت در سینما او را تبدیل به یکی از بازیگران خوب سینما و تلویزیون کرده‌است.

در نوزدهمین جشن حافظ (دنیای تصویر) با یاد علی معلم و با حضور چهره‌های حوزه سینما و تلویزیون، که پنجشنبه ۲۰ تیرماه ۹۸ برگزار شد، حمید گودرزی به همراه همسر دومش حاضر شد!

کودکی حمید گودرزی

با مادرش ۱۴ سال اختلاف سنی دارند. یک خواهر دارد که گرافیک خوانده ولی عشق وکالت دارد. پدرش تاجر فرش و مادرش خانه دار است. هم پدر و هم مادرش با بازیگر شدن او مخالف بودند.

حمید گودرزی

علایق شخصی

عاشق پاریس است! به موبایل علاقه ی زیادی دارد. علاوه بر بازیگری تجارت فرش و شکلات هم می کند. آرامش را با دو عامل سلامتی و ثروت معنی می کند. به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. به ورزش های شنا و بوکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد. پیانو و ساکسیفون را دوست داشته و به شدت علاقه به کادو دادن و کادو گرفتن دارد. عاشق بازی در نقش دیوانه و معلول است. به شدت به تیم استقلال علاقه دارد. ورزش شنا و بوکس و تنیس و بدنسازی علاقه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟