تن فروشی دختر دبیرستانی بعد تعطیلی مدرسه! / خانم مدیرتهرانی شاهکار کرد

به گزارش اختصاصی خبرنگار رکنا، یکسال پیش مدیر و مسئولان مدرسه دخترانه ای در شهرک ولیعصر به رفتارهای مشکوک دختر دانش آموز پس از تعطیل شدن مدرسه  مشکوک شدند.

اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

خانم مدیر با درجریان گذاشتن پلیس خواستار عملیات فوری شد تیم پلیسی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند. ماموران دختر دبیرستانی را با شیوه خاص زیرنظر گرفتند و متوجه ماجرای هولناکی شدند.

تصمیم به تن فروشی دختر جوان در ماشین پژوپارس

ماموران انتظامی با زیرنظر گرفتن دختر جوان متوجه شدند او با مرد غریبه ای همراه شده و به سمت خودروی پژو پارس می‌رود آنها دیدند دختر دبیرستانی و مرد شیطان صفت سوار ماشین شده اند و قبل از آن چادر ماشین را رویش انداختند.

پس از انجام اقدامات فنی وقتی که شک ماموران پلیس به یقین تبدیل شد، تیم پلیسی در یک عملیات پیچیده دختر جوان و مرد غریبه را در خودرو پژوپارسقبل از هرگونه اقدام غیر اخلاقی ای بازداشت کردند و به موقع دختر نوجوان را از پرتگاه فساد نجات دادند.

در بازجویی ها و تحقیقات اولیه مشخص شد دخترجوان به دلیل علاقه به خریدهای گران قیمت از جمله موبایل و لباس های شیک و کفش های مارکدار و در اوج بی اعتنایی پدر و مادرش به این خواسته ها تصمیم گرفته بود تا جای خالی علایقش را با تن فروشی به مردان شیطان صفت پر کند که با دلسوزی مدیر مدرسه این اشتباه بزرگ رخ نداد.

دختر دبیرستانی گفت که خیلی وحشت زده بود و وقتی سوار ماشین شده بود ابراز پشیمانی کرده بود اما اگر پلیس سر نمی رسید مشخص نبود چه اتفاقی می افتاد.

بنابراین گزارش متهمان پس از اعترافاتشان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟