مرد بی غیرت آبروی زنش را برد / بعد از طلاق رفت و آمد داشتند !

مرد شیطان صفتی که  اقدام به انتشار تصاویر خصوصی ، یک زن در خراسان جنوبی کرده بود نقره داغ شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدپور، رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی در تشریح این خبر اظهار داشت: خانم جوانی به پلیس فتا شهرستان قاین مراجعه و با ارائه شکایتی مبنی بر انتشار تصاویر خصوصی بنده در صفحات مستهجن و مبتذل، تهدید و مزاحمت به عناوین مختلف در شبکه‌های اجتماعی واتساپ و اینستاگرام خواستار رسیدگی به این موضوع شد، که پرونده وی به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط کارشناسان پلیس فتا شهرستان قاین، متهم که همسر سابق شاکی بوده شناسایی و در این پلیس حضور پیدا کرد.

همسر سابق عامل انتشار تصاویر خصوصی یک زن در خراسان جنوبی

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی عنوان کرد: متهم پس از مواجهه شدن با مدارک و مستندات احصاء شده توسط کارشناسان این پلیس عنوان کرد که صفحات ایجاد شده متعلق به وی است، همچنین با بررسی‌های انجام شده مشخص شد، که با شاکی در ارتباط بوده و پیام‌های ارسال شده دربستر فضای مجازی از طریق گوشی وی صورت گرفته است.

رئیس پلیس فتا خراسان جنوبی تأکید کرد: کاربران می‌بایست در این خصوص توجه لازم را داشته باشند، تا با افراد ناشناس وارد گفتگو نشده و همچنین از بارگذاری و به اشتراک گذاشتن تصاویر و فیلم‌های شخصی در بستر فضای مجازی خودداری کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: شهروندان هشدار‌های پلیس فتا را جدی بگیرند و در صورت اطلاع از هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای ‌مجازی یا پیام‌ رسان‌های‌‌ موبایلی موضوع را از طریق نشانی پلیس‌ فتا به آدرس www.cyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی گزارش کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟