شکستن دست و پاهای ۲  پلیس در حمله مرد مازندرانی + عکس و جزییات

به گزارش رکنا، سرهنگ رحیم باقری گفت که این حادثه دیروز رخ داد و متخلف دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شد و در آنجا هم قاضی با بررسی مستندات و تحقیق ، اقدام راننده متخلف عمدی تشخیص ارزیابی و وی بازداشت شد.

وی توضیح داد : خودروی متخلف یک دستگاه پراید مسافرکش شخصی بود که پس از ارائه مدارک و ورود به شهر کیاکلا ، در مسیر بازگشت دو ماموری را که در حال انجام وظیفه بودند با خودرو مورد حمله قرار داده است.

سرهنگ باقری گفت : ماموران اصلا متوجه حمله ناگهانی این راننده متخلف نشدند ، در نتیجه خودرو به آنها برخورد کرد و بشدت زخمی شدند و علاوه بر این دست و پاهایشان هم دچار شکستگی شد.

رئیس راهور مازندران با ذکر این نکته که این راننده متخلف سابقه حمله با خودور به ماموران پلیس در شهر ساری را نیز دارد ، بیان داشت : این راننده توسط ماموران آگاهی بازداشت شد و با تشکیل پرونده ، به صورت ضرب الاجلی در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفت.

باقری حال عمومی دو پلیس راهور کیاکلا را مساعد توصیف کرد.

برابر ماده ۶۰۷ قانون مجازات اسلامی هرگونه توهین و حمله به ماموران هنگام انجام وظیفه صورت گیرد یا مقاومت در برابر فرمان آنها انجام شود ، جرم محسوب می‌شود و در قانون مجازات مشخصی برای متخلفان پیش‌بینی شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟