سگ کشی 2 برادر قصاب در تهران + جزئیات تکان دهنده

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، چند روز قبل پسر جوانی داخل خانه اش نشسته بود که 2 برادر وارد خانه اش شده و پس از درگیری و زخمی کردن پسر جوان که ساسان نام دارد سگش را از خانه به بیرون پرت کردند و سپس از خانه خارج شدند.

پسر جوان به اداره پلیس رفت و ادعا کرد که در خانه اش در حال استراحت بوده که ناگهان زنگ خانه به صدا در آمد، وقتی در را باز کردم 2 جوان زورگیر با چاقو و قمه وارد خانه شدند وقصد سرقت وسایل داخل خانه و سگم را داشتند که در برابر آنها مقاومت کردم و زورگیران سگم را به پایین پرت کردند که باعث مرگش شدند.

ساسان ادامه داد: آنها با چاقو ضربه ای روی کتفم زدند پس از کتک کاری هایشان از خانه خارج شدند.

دستگیری 2 برادر قصاب

بدین ترتیب تیمی از ماموران پلیس به دستور بازپرس پرونده از دادسرای ویژه سرقت برای تحقیق وارد عمل شدند و پس از تحقیقات میدانی 2 پسر جوان که با هم برادر هستند در مغازه قصابی که دارند شناسایی شده و دستگیر شدند که در تجسس ها مشخص شد ساسان سناریوی زورگیری داستانسرایی کرده و سعی بر تغییر مسیر تحقیقات پلیسی داشته است.

یکی از 2 برادر که در این پرونده دستگیر شده است در تحقیقات پلیسی گفت: ساسان را به باد کتک گرفتیم اما ما قصد زورگیری و سرقت نداشتم و همه این اتفاقات بخاطر دفاع ازمادرم بود.

وی افزود: مادر در طبقه دوم این ساختمان در منطقه صادقیه زندگی می کند و ساسان همسایه طبقه سوم است و مادرم همیشه به خاطر وجود سگ درخانه سعید شکایت داشت تا اینکه روز حادثه همسایه ها با من و برادرم که قصاب هستیم تماس گرفتند و متوجه شدیم حال مادرمان بد شده و بیهوش شده است.

پسر جوان ادامه داد: به سرعت به خانه رفتیم و متوجه شدیم مادرمان برای خرید از خانه خارج شده بود و وقتی به خانه باز می گردد با توجه به اینکه خرید کرده و پس از حضور در خانه در را پشت سرش نبسته و سگ ساسان از طبقه بالا وارد خانه مادرم شده و وقتی مادرم وقتی در برابر سگ ساسان قرار میگیرد از ترس بیهوش شده و روی زمین می افتد.

انتقام گیری عجیب

وی گفت: همین کافی بود تا با برادرم تصمیم به ادب کردن ساسان بگیریم و به در خانه اش رفتیم و وقتی او را به باد کتک گرفتیم برای اینکه برای او در عبرت شود با چاقو روی کتفش ضربه ای زدیم تا هر وقت خواست به سراغ سگ برود یاد زخمش بیفتد و در ادامه سگش را به بیرون پرت کردیم .

پسر جوان ادامه داد: ساسان ماجرای زورگیری را به دروغ مطرح کرده و هیچ سرقتی در کار نبوده است.

بنا بر این گزارش، 2 برادر برای تحقیقات بیشتر در اختیار ماموران پلیس آگاهی تهران قرار گرفته و تحقیقات تکمیلی ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟