سها رضانژاد کوهنورد گمشده کجاست ؟ / سرنوشت سها چه می شود + عکس و فیلم
حجم ویدیو: 13.46M | مدت زمان ویدیو: 00:03:13

سها رضا نژاد کجاست؟! /فرار از دست مزاحمان پلید و گمشدن در کردکوی / آخرین گفتگو با عروس خانواده + عکس

 از سها رضانژاد کوهنورد گمشده در گلستان هنوز ردی بدست نیامده است و تلاش ها برای یافتن سها رضانژاد ادامه دارد.

 رئیس پلیس آگاهی گلستان گفت: تلاش برای یافتن کوهنورد گمشده سها رضانژاد در ارتفاعات جهان نمای کردکوی هچمنان ادامه دارد و نیروهای امدادی در حال جستجو هستند.

به گزارش رکنا، سرهنگ مجتبی مروتی اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر مفقودی یکی از اعضای تور گردشگری و کوهنوردی در ارتفاعات کردکوی، بلافاصله مراتب در دستور کار پلیس آگاهی و انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی گلستان با اشاره به اعزام تیم هایی مجرب و ویژه به منطقه مورد نظر، افزود: با حضور ماموران در محل مشخص شد خانمی ۲۷ ساله صبح زود از چادر خارج شده و پس از گذشت مدتی سایر اعضا متوجه عدم بازگشت وی شدند.

سها رضانژاد در کردکوی گلستان گمشده است

مروتی تصریح کرد: بررسی های تخصصی و میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و تا این لحظه ماموران بصورت شبانه روز با کمک معتمدان محل و تیم های امدادی، مشغول گشت زنی هدفمند برای یافتن این کوهنورد هستند.

وی با بیان این که فرضیه های مختلف در دست بررسی است، گفت: طی هماهنگی با مراجع قضائی، مدیر تیم کوهنوردی و سه نفر از اعضای مرتبط برای انجام تحقیقات بیشتر به مقر پلیس آگاهی منتقل شدند.

مروتی در پایان با تاکید بر تداوم تلاش ها برای یافتن این کوهنورد ادامه دارد: از شهروندان محترم و اهالی آن محل تقاضا داریم در صورت یافتن این خانم سریعا مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

 سها رضا نژاد در تور مسافرتی کردکوی گم شده و ساعت 12 نیمه شب گذشته خبری در فضای مجازی پیچید که او پیدا شده است اما عروس خانواده ساعت 2 و نیم بامداد امروز اعلام کرد همه داستان های منتشره دروغ بوده و سها رضا نژاد هنوز پیدا نشده است.

سها رضا نژاد روز جمعه همراه دوستانش به یک تور مسافرتی در کردکوی رفته بود در دومین روز این سفر طبیعت گردی سها رضانژاد با خروج از چادر به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

تجسس برای یافتن سها رضانژاد

 همزمان با گزارش گمشدن سها رضانژاد تیم های امداد هلال احمر و پلیس به جست و جو پرداختند و عکس این دختر 27 ساله تهرانی در فضای مجازی انتشار یافت و خانواده اش شماره تماس هایی اعلام کردند تا هرکسی سها رضا نژاد را پیدا کرد یا دید با آنها یا پلیس تماس بگیرد.

خبر پیدا شدن سها رضانژاد در توئیت

در حالیکه جست و جوها ادامه داشت و اعلام می شد منطقه صعب العبور است دیشب ناگهان دختری به نام مهسا نصراللهی در توئیتی که انتشار داد اعلام کرد سها رضانژاد توسط چوپانی پیدا شده است و او زنگ زده به خانواده سها و دیگر نگرانی ای نیست.

مزاحمان شیطان صفت در تعقیب سها رضانژاد

اما این پایان ماجرا نبود، توئیت دیگری انتشار یافت به این متن که سها رضا نژاد بعد از ترک چادر وقتی از تور دور می شود با 3 موتورسوار مزاحم ناموس مواجه می شود و برای فرار از دست آنها به طویله ای پناه می برد تا اینکه چوپانی او را یافته و با پلیس و هلال احمر تماس می گیرد.

عروس خانواده سها رضانژاد آخرین خبر را گفت

همه این داستان ها دروغ بود چرا که خبرنگار رکنا با عروس خانواده سها رضانژاد تماس گرفت ایشان در ساعت یک بامداد اعلام کردند همسرشان در محل عملیات جست و جو حضور دارند و آنها هم شنیده اند دختری به مشخصات سها رضانژاد دیده شده است که بی رمق بوده است اما هیچ چوپانی تماس نگرفته و این خبر فعلا ابهام دارد و تا یکساعت دیگر همه چیز مشخص می شود.

ساعت 2 و نیم بامداد خبرنگار رکنا در تماس با عروس خانواده سها رضانژاد از ایشان شنید که هیچ اثری از دختر تهرانی به دست نیامده است و همه داستان های فضای مجازی دروغ و شایعه بوده است.

بنابه این گزارش، تجسس ها برای یافتن اثری از سها رضا نژاد ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟