سها رضا نژاد کجاست؟! /فرار از دست مزاحمان پلید و گمشدن در کردکوی / آخرین گفتگو با عروس خانواده + عکس
حجم ویدیو: 13.46M | مدت زمان ویدیو: 00:03:13

 سها رضا نژاد روز جمعه  همراه دوستانش به یک تور مسافرتی در کردکوی  رفته بود در دومین روز این سفر طبیعت گردی سها رضانژاد با خروج از چادر به طرز مرموزی ناپدید شده بود.

تجسس برای یافتن سها رضانژاد

به گزارش رکنا ، همزمان با گزارش گمشدن سها رضانژاد تیم های امداد هلال احمر و پلیس به جست و جو پرداختند و عکس این دختر 27 ساله تهرانی در فضای مجازی انتشار یافت و خانواده اش شماره تماس هایی اعلام کردند تا هرکسی سها رضا نژاد را پیدا کرد یا دید با آنها یا پلیس تماس بگیرد.

خبر پیدا شدن سها رضا نژاد در توئیت 

در حالیکه جست و جوها ادامه داشت و اعلام می شد منطقه صعب العبور است دیشب ناگهان یکی از دوستان  سها رضا نژاد در توئیتی که انتشار داد اعلام کرد سها رضانژاد توسط چوپانی پیدا شده است و او زنگ زده به خانواده سها و دیگر نگرانی ای نیست.

مزاحمان شیطان صفت در تعقیب سها رضانژاد!!

اما این پایان ماجرا نبود، توئیت دیگری انتشار یافت به این متن که سها رضا نژاد بعد از ترک چادر وقتی از تور دور می شود با 3 موتورسوار مزاحم ناموس مواجه می شود و برای فرار از دست آنها به طویله ای پناه می برد تا اینکه چوپانی او را یافته و با پلیس و هلال احمر تماس می گیرد.

عروس خانواده سها رضانژاد آخرین خبر را گفت!

همه این داستان ها دروغ بود چرا که خبرنگار رکنا با عروس خانواده سها رضا نژاد تماس گرفت ایشان در ساعت یک بامداد اعلام کردند همسرشان در محل عملیات جست و جو حضور دارند و آنها هم شنیده اند دختری به مشخصات سها رضانژاد دیده شده است که بی رمق بوده است اما هیچ چوپانی تماس نگرفته و این خبر فعلا ابهام دارد و تا یکساعت دیگر همه چیز مشخص می شود.

ساعت 2 و نیم بامداد خبرنگار رکنا در تماس با عروس خانواده سها رضانژاد از ایشان شنید که هیچ اثری از دختر تهرانی به دست نیامده است و همه داستان های فضای مجازی دروغ و شایعه بوده است.

بنابه این گزارش، تجسس ها برای یافتن اثری از سها رضا نژاد ادامه دارد.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟