شلیک دقیق پلیس سارق فراری را زمینگیر کرد

 

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ کارآگاه "سعدالله گزافی" رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت گفت: ساعت 4:30 دقیقه 16 خردادماه کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی تهران حین انجام ماموریت در محدوده خیابان جمهوری به یک دستگاه خودروی پراید مظنون می شوند که با استعلام از مرکز فرماندهی و کنترل پلیس آگاهی مشخص می شود خودرو دارای سابقه سرقت به تاریخ 15 خرداد ماه می باشد .

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی پایتخت افزود : افسر واحد گشت برای متوقف ساختن خودروی مسروقه به راننده پراید دستور ایست می دهد که وی بدون توجه به دستور پلیس با افزایش سرعت و انجام حرکات مخاطره آمیز به سمت خیابان وحدت اسلامی فرار می نماید .

دستگیری سارق با شلیک پلیس

وی بیان داشت : اعضای اکیپ با استفاده از علائم هشدار دهنده نظیر آژیر و بلندگو به تعقیب خودروی مسروقه رفته که پس از طی کردن مسافتی به جهت حفظ جان و مال شهروندان افسر واحد گشت با رعایت کامل قانون به کارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی می کند که در ادامه خودروی پراید با جدول کنار خیابان برخورد و متوقف می شود و راننده به اسم حمید که قصد فرار به صورت پیاده را داشته دستگیر می گردد.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی در پایان گفت : متهم دستگیر شده پس از تکمیل گزارش اولیه برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت .برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟