مرد باغیرت همسرش را به خاطر ارتباط با معشوقه سابقش خفه کرد ! + عکس

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پلیس مینه سوتا در پی مفقودی یک زن در این ایالت و پیگیری های ماموران پلیس و تیم تحقیقات جسد مدفون شده این زن را در یک قبر پیدا کرد.

گزارش پلیس محلی حاکی از آن است که چندی پیش مردی 28 ساله در پی ناپدید شدن ناگهانی همسرش با اداره پلیس تماس گرفته و گزارش مفقودی او را به ماموران داد. تیم تحقیقات که پس از اعزام به محل سکونت مقتول و بررسی این اتفاق متوجه مشکوک بودن همسر مقتول شدند که سعی بر پنهان کردن استرس و اضطرابش را داشت.

با تلاش های تیم جنایی و ماموران تحقیق جنازه مدفون شده این زن توسط سگ های پلیس در یک قبر پیدا شد.

کشف جسد یک زن در قبر

با کشف جسد این زن و شکایت خانواده مقتول علیه همسرش ، مظنون که مشکوک به بیماری روحی و روانی بود دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت.

وی در بازجویی اعتراف کرد که به خاطر مسائل زناشویی و عدم رابطه جنسی با یکدیگر وی دچار مشکلات روحی و پارانوئید شده چرا که متوجه شد معشوقه سابق همسرش مجدد به سراغش آمده و با حرف های اغواکننده او را به سمت خود کشانده و موجب شده تا همسرش با او رابطه نداشته باشد به همین خاطر پس از درگیری با یکدیگر با کیسه زباله او را خفه کرده و بعد جسدش را در نزدیکی خانه شان دفن کرد.

متهم دو روز پس از قتل همسرش و دفن جسد او با اداره پلیس تماس گرفته و گزارش مفقودی اش را به اداره پلیس داده تا ماموران به او مشکوک نشوند اما دی ان ای کشف شده روی جسد مقتول راز این جنایت را فاش کرد.

در حال حاضر مرد آمریکایی در زندان است تا به زودی جلسه دادگاهی اش برگزار شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟