به گزارش رکنا، مرد جوان در مرکز مشاوره پلیس افزود: ۳ سال قبل با دختر یکی از آشنایان ازدواج کردم. همسرم دختری چشم و گوش بسته بود و من به تصور این که باید او را اجتماعی بار بیاورم مجبورش کردم در برخورد با افراد نامحرم آزاد باشد و فیلم های مستهجن و برنامه های ماهواره ای تماشا کند. خواندنی های روانشناسی را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

«فریبا» روزهای اول در برابر این خواسته ام مقاومت نشان می داد ولی وقتی با علاقه مندی و اصرار من روبه رو شد کم کم روحیه اش تغییر کرد و من به خواسته هایم رسیدم. مرد جوان گفت: من و همسرم در این مدت صاحب فرزندی نشدیم چون نمی خواستیم خودمان را گرفتار دردسرهای بچه داری کنیم و در رفت و آمد با یکی از دوستان دوران دانشجویی که در واقع تفکرات اشتباه ما از او و همسرش الگوبرداری شده بود، به خیالی باطل خوشگذرانی می کردیم.

سرتان را به درد نیاورم، حدود ۲ ماه قبل با یکی از شبکه های ماهواره ای آشنا شدم که زمینه ارتباط مردان و زنان جوان را به صورت تلفنی برقرار می کرد. یک شب که فریبا به خانه دوستم رفته بود، در تماس با این برنامه ماهواره ای اعلام کردم می خواهم با خانمی قدبلند و... آشنا شوم.

چند دقیقه بعد مجری برنامه گفت خانم جوانی هم تماس گرفته و به دنبال ارتباط با مردی خوش تیپ است. من از طریق این برنامه لعنتی شماره تلفن آن خانم را که خودش را «نازیلا» معرفی کرده بود به دست آوردم. اما چشمتان روز بد نبیند چون در تماس با آن شماره فهمیدم به همسر خودم زنگ زده ام. مرد جوان افزود: در حالی که رگ غیرتم به جوش آمده بود موضوع را خیلی جدی پیگیری کردم و فریبا با بیان واقعیتی تلخ گفت دوستم برایش سیم کارت خریده است و از همه بدتر این که او و دوستم رابطه مخفیانه نیز دارند و آن چه عذابم می دهد این که همسر دوستم نیز از این رابطه مطلع است.

باور کنید دارم دیوانه می شوم و از خودم بدم می آید. واقعا راست می گویند هیچ لذت و گوهری با ارزش تر از عفت و پاکدامنی نیست. من و فریبا اشتباه کردیم و زندگی مان را از دست دادیم ولی از تمام زوج های جوان خواهش می کنم مراقب باشند و قدر زندگی شان را بیشتر بدانند. خواندنی های روانشناسی را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

منبع: روزنامه خراسان

آیا این خبر مفید بود؟