به گزارش رکنا، عصر پنج شنبه 7 آذر امسال ماموران کلانتری 142 کن در جریان پیدا شدن جسد مردی در پارک آبشار تهران در اتوبان شهید خرازی قرار گرفتند و تیمی از ماموران برای تحقیقات پلیسی پای در محل گذاشتند.

ماموران با حضور در محل با جسد مردی 45 ساله که دست و پاهایش بسته شده بود و روی سینه اش محل شلیک گلوله بود روبرو شدند و همین کافی بود تا تیمی ازماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران وارد عمل شوند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی پی بردند که مرد جوان از ناحیه قلب هدف گلوله قرار گرفته شامگاه چهارشنبه با یکی از فروشندگان مواد مخدر اختلاف داشته و با هم درگیر شده اند که با میانجیگری پلیس این درگیری پایان گرفته اما پس از رفتن پلیس، درگیری قربانی جنایت و فروشنده مواد مخدر در منطقه فرحزاد بالا گرفته و این جنایت رقم خورده است.

در تحقیقات تکمیلی مشخص شد قاتل و مقتول هر دو در کار فروش مواد مخدر مشغول بودند و قاتل پس از قتل با بستن دست و پاهای مقتول او را به منطقه آبشار منتقل کرده تا راز این جنایت پنهان بماند.

بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل در ابتدا دستور داد تا جسد برای شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شوند تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داردبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟