کدخبر: 372938 ارسال پرینت 2499

حوادث رکنا: پسر کوچولوی امریکایی که با زیرکی توانسته بود از چنگ قاتل فرار کند راز قتل مادر و دایی خود را برای پلیس فاش کرد.

9

این پسر 7 ساله در تماس تلفنی با اداره پلیس Police شهر «آیداهو» از مرگ مادر و دایی‌اش به دست یک مرد خبر داد. به گزارش دیلی میل، وی در حالی که بشدت ترسیده بود به مأموران گفت: همراه مادر و دایی‌ام به خانه برگشتیم اما به محض پیاده شدن آنها از خودرو نامزد سابق مادرم به نام «گیلبرتو دلگادا» از پشت درختان بیرون پرید و آنها را به گلوله بست.

من بلافاصله زیر صندلی عقب خودرو مخفی شدم تا مرا نبیند. اجساد قربانیان «براندا کنیسون» و برادرش «دنی کنیسون» توسط مأموران پلیس پیدا شد. بنا بر گزارش‌های پلیس قاتل The Murderer بیرون از خانه در کمین قربانیان خود بوده است و در فرصتی مناسب به سمت هر دو آنها شلیک کرده است. گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد که قاتل جزو متهمان سابقه دار بوده که بتازگی از زندان Prison آزاد شده و قربانیان خود را با اسلحه کالیبر 22 به قتل Murder رسانده است. مأموران پس از تعقیب و گریز موفق شدند تا متهم را شناسایی و دستگیر و با قرار وثیقه یک میلیون دلاری به زندان منتقل کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها