خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 372938 ارسال پرینت 2463

حوادث رکنا: پسر کوچولوی امریکایی که با زیرکی توانسته بود از چنگ قاتل فرار کند راز قتل مادر و دایی خود را برای پلیس فاش کرد.

9

این پسر 7 ساله در تماس تلفنی با اداره پلیس Police شهر «آیداهو» از مرگ مادر و دایی‌اش به دست یک مرد خبر داد. به گزارش دیلی میل، وی در حالی که بشدت ترسیده بود به مأموران گفت: همراه مادر و دایی‌ام به خانه برگشتیم اما به محض پیاده شدن آنها از خودرو نامزد سابق مادرم به نام «گیلبرتو دلگادا» از پشت درختان بیرون پرید و آنها را به گلوله بست.

من بلافاصله زیر صندلی عقب خودرو مخفی شدم تا مرا نبیند. اجساد قربانیان «براندا کنیسون» و برادرش «دنی کنیسون» توسط مأموران پلیس پیدا شد. بنا بر گزارش‌های پلیس قاتل The Murderer بیرون از خانه در کمین قربانیان خود بوده است و در فرصتی مناسب به سمت هر دو آنها شلیک کرده است. گزارش‌های پلیس نشان می‌دهد که قاتل جزو متهمان سابقه دار بوده که بتازگی از زندان Prison آزاد شده و قربانیان خود را با اسلحه کالیبر 22 به قتل Murder رسانده است. مأموران پس از تعقیب و گریز موفق شدند تا متهم را شناسایی و دستگیر و با قرار وثیقه یک میلیون دلاری به زندان منتقل کنند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند