پرونده کدخبر: 237675 ارسال پرینت 25

رکنا: رهبر گروه تروریستی داعش شب ها به گونه عجیبی به رختخواب می رود.

به گزارش رکنا، پایگاه اینترنتی رادیو صدای آلمان(دویچه وله) گزارش داد: دستگیری اعضا و رهبران بلندپایه‌ی داعش ISIS مأموریتی دشوار محسوب می‌شود. بسیاری از آنان ترجیح می‌ دهند که کشته شوند تا اینکه زنده دستگیر شوند، از جمله ابوبکر بغدادی، رهبر داعش که می‌گویند با جلیقه انتحاری به رختخواب می‌رود.
دویچه وله افزود: شبکه تلویزیونی آلمانی n-tv با نقل از خبرگزاری کردی روداو گزارش داد که ابوبکر بغدادی، رهبر گروه تروریستی داعش از ترس اینکه مبادا زنده به دام ارتش عراق یا نیروهای ائتلاف ضدداعش بیفتد، شب‌ها با جلیقه‌ی انتحاری می‌خوابد.
به گزارش خبرگزاری روداو جان دوریان، سخنگوی عملیات زمینی نیروهای ائتلافی علیه داعش در عراق در کنفرانسی خبری در اربیل گفته است: تجربه‌ی معمول ما تاکنون این بوده که اعضای این گروه تروریستی داعش می‌کوشند که زنده دستگیر نشوند.
او افزوده است: منابع امنیتی و اطلاعاتی گوناگون و همچنین منابع آزاد دیگر که ما نمی‌توانیم آن‌ها را صد در صد تأیید کنیم، حاکی از آن هستند که ابوبکر بغدادی شب‌ها با جلیقه‌ی انتحاری می‌خوابد. از این رو نمی‌توانم با اطمینان بگویم که آیا ما امکان آن را خواهیم داشت که زنده دستگیرش کنیم.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر