پرونده کدخبر: 230575 ارسال پرینت 157

رکنا: مرد 65 ساله که در جریان مشاجره شدید و اختلاف‌های خانوادگی دخترش را به قتل رسانده بود پس از محاکمه با رأی قضات شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران به زندان محکوم شد.

متهم در آخرین جلسه محاکمه گفته بود: به خاطر درگیری‌های شغلی نتوانستم دخترم را درست تربیت کنم اما از اینکه می‌دیدم او به مسیر خلاف رفته و باعث ننگ خانواده شده عذاب می‌کشیدم. در این جنایت Crime که صبح 22 اردیبهشت پارسال در یکی از محله‌های جنوب تهران رخ داد زن 42 ساله‌ای به نام ناهید با ضربه‌های چاقوی پدرش از پای درآمد.

دقایقی بعد هم پدرش با پلیس Police تماس گرفت و موضوع را خبر داد. پس از حضور مأموران و بازپرس جنایی در محل حادثه Incident عامل قتل Murder لب به سخن گشود و اعتراف کرد دخترش را به خاطر مشکلاتی که داشته کشته است.وی گفت: دخترم شب‌ها دیر به خانه می‌آمد و با رفتارهایش آبروی ما را برده بود در حالی که از رفتارهایش به خشم آمده بودم او را در خواب کشتم.عامل قتل پس از محاکمه در شعبه دوم دادگاه کیفری استان تهران با حکم قاضی Judge زالی رئیس شعبه و دکتر اسلامی- مستشار دادگاه- به زندان Prison محکوم شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر

  • ناشناس 2 1

    کار خوبی نکردی . مگر جزای هر گناهی کشتن است . مگر گناه رابه چشم خودت دیده بودی .