حجم ویدیو: 5.22M | مدت زمان ویدیو: 00:00:47

به گزارش گروه ورزشی رکنا، آریا نوروزی یکی از شناخته شده ترین فیزیک کاران کشورمان است . او که سابقه قهرمانی آسیا در ماه 96 در کارنامه ورزشی خود دارد، سال گذشته نیز در آستانه حضور و قهرمانی در مسابقات جهانی بود که ناگهان با خبری شوکه کننده مواجه شد. نوروزی در مورد این ماجرا به خبرنگار رکنا می گوید: «بله، سال گذشته، ۳-۲روز مونده به پرواز، خبری بهم رسید مبنی بر این که روز یک شنبه سفارت باشم،. رفتم و متوجه شدم که ریجکت شدم به هر دلیل! در آن برهه زمانی استاد اکبر زاده با من در تماس بود؛ همچنین دبیر فدراسیون اقای مهدی نصیبی،خیلی هم تلاش و پیگیری شد انصافاً اما یک ضرب المثل هست که می گوید: خدا کنه سفیر با همسرش مشاجره نکرده باشه! یعنی خدا کنه روزش را خوب شروع کرده باشه،اما خب ویزای من و چهار نفر دیگه به مشکل خورد و من یک سال عقب افتادم در واقع، اما تسلیم حکمت خدا هستم! دوباره تلاش کردم، توی این بحران از خانواده ام واقعاً ممنونم که تنهایم نگذاشتند. از اولین استادم اقای داوود ملاح و همچنین استاد روشن ضمیر که هم اردو بودیم آن سال بعد از مسابقه جهانی خیلی منو از نظر روحی ساپورت کردند و خیلی عزیزان دیگه که نمی شه نام برد.»

قهرمان مسابقات آسیایی مغولستان در سال 96، پیرامون همکاری با وحید اکبرزاده گفت: «6 ماه است که با استاد اکبرزاده شروع به همکاری رسمی کرده ام. البته به دلیل حضور در اردوهای تیم ملی، پیش از آن هم با ایشان همکاری داشتم و مشورت می گرفتم. جدای از مسائل فنی، بارزترین نکته ای که از وحید اکبرزاده یاد گرفتم، شخصیت متواضع و برخورد بی ریای ایشان بود.»

لازم به ذکر است که آریا این روزها مشغول آماده سازی برای مسابقات جهانی امارات بوده و آخر همین هفته، در زنجان باید به مصاف رقیبان خود برود. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟