سرمربی تیم ملی فرانسه دلقک شد!+عکس

به گزارش رکنا، کریم بنزما در آستانه اولین بازی فرانسه در جام جهانی 2022 قطر، به دلیل مصدومیت از اردوی فرانسه خارج شد و پس از شکست آبی‌ها مقابل آرژانتین در فینال هم از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

دیدیه دشان سرمربی تیم ملی فوتبال فرانسه درگفت‌وگو با روزنامه فرانسوی «لو پاریزین»، حقایق مربوط به خروج بنزما از ترکیب تیم ملی فوتبال فرانسه را روایت کرد. دشان در این خصوص گفت: کریم بابت مصدومیتش ناراحت بود چون جام جهانی قطر برای او ارزش زیادی داشت. بنزما به من گفت کار تمام شده است. تشخیص پزشک ما با تشخیصی که در مادرید در مورد مصدومیت او داده بودند، مطابقت داشت. در بهترین حالت، بازگشت او به تمرینات نمی‌توانست قبل از تاریخ 10 دسامبر (19 آذر- روزی که فرانسه در مرحله یک‌چهارم نهایی به مصاف انگلیس رفت) اتفاق بیفتد. وقتی داشتم از پیش کریم می‌رفتم به او گفتم "کریم، عجله‌ای برای بازگشتت به شرایط بازی نیست. تو فرایند بازگشتت را با مدیر تیم هماهنگ کن". وقتی از خواب بیدار شدم، فهمیدم که او رفته است. این تصمیم کریم بود که اردوی تیم ملی را ترک کند، او غیر از این به شما نخواهد گفت، من تصمیم بنزما را درک می‌کنم و به آن احترام می‌گذارم.

در شرایطی که رابطه ستاره فرانسوی رئال مادرید و دشان اصلا خوب نیست، بنزما به این مصاحبه واکنش نشان داد. او در استوری اینستاگرام خود، از ایموجی دلقک استفاده کرد و نوشت: عجب جسارتی.

بنزما همچنین در استوری دیگر، فیلمی از فردی که مدام می‌گوید «تو دروغگویی» باز هم از ایموجی دلقک استفاده کرد و نوشت: دیددیه پاک و منزه، شب بخیر!

fu1gpibx

کدخبر: 876448
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟