عضو تیم ملی : وعده ما در بازی‌های آسیایی

محمد رهبری در گفت‌وگو با رکنا، در خصوص نتایج شمشیربازان در جام‌جهانی الجزایر اظهار داشت: سال ۲۰۱۸ مدال نقره در مسابقات جام‌جهانی ایتالیا گرفتیم و بعد از آن کرونا شیوع پیدا کرد و ۲ سال را از دست دادیم. پارسال هم نتوانستیم نتایج خوبی بگیریم اما امسال در اولین مسابقات فصل که همان رقابت‌های الجزایر بود توانستیم مدال نقره را به دست آوریم که خیلی برایمان مهم بود.

او ادامه داد: فشار زیادی از پارسال روی ما بود زیرا تیممان داشت خودش را پیدا می‌کرد و نیاز به فرصت خوب داشت که خودش را ثابت کند. در مسابقات الجزایر توانستیم تیم های قدرتمندی از جمله آلمان، مجارستان و کانادا را شکست بدهیم و راهی فینال شویم. تیم‌های آلمان، مجارستان و کره، بازیکنان قهرمان المپیک و جهان در ترکیب دارند و ما هم توانستیم خیلی خوب با همه این تیم‌ها بازی کنیم. بازی فینال هم یک دیدار نزدیک و نفس‌گیر بود و ضربه سیم خیلی پایاپایی بود و در نهایت نتوانستیم تیم کره را شکست بدهیم، اما بازی خوبی با این تیم کردیم و مطمئنا تجربه خوبی از این دیدار به دست آوردیم. 

ملی‌پوش سابر گفت: تیم کره آن قدر در مسابقات مختلف قهرمانی جهان و المپیک در فینال حضور داشته تجربه کافی کسب کرده است. ما توانستیم در این مسابقات تجربه خوبی به دست آوردیم که انشاالله در مسابقات بازی‌های آسیایی بتوانیم در فینال تیم کره را شکست بدهیم و مدال طلای این رقابت‌ها را کسب کنیم. 

رهبری افزود: هدف اصلی ما برای سال آینده اول از همه بازی‌های آسیایی است و بعد از آن مسابقات قهرمانی جهان و سپس کسب سهمیه المپیک است. سال بسیار شلوغی پیش‌رو داریم و مطمئنا اگر امسال بتوانیم امتیازات خوبی به دست آوریم سهمیه المپیک را خیلی زودتر کسب می‌کنیم. 

انتهای پیام/

کدخبر: 843928
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟