اتفاقی عجیب در دوومیدانی؛ دبیر فدراسیون عازم کره‌جنوبی شد

به گزارش رکنا، در شرایطی که 2 ماه از حضور هاشم خزایی به عنوان سرپرست دبیری فدراسیون دوومیدانی می‌گذرد اما در اتفاقی عجیب و هنوز مُهر حکم انتصاب وی حتی به عنوان سرپرستی دبیری فدراسیون خشک نشده است با تایید هاشم صیامی رییس فدراسیون به عنوان مدرس به کلاس مدرسی سطح یک دوومیدانی آسیا در کشور کره‌جنوبی انتخاب و از روز گذشته هم به مدت ۲ هفته در کلاس فوق شرکت خواهد کرد.

این اتفاق در حالی رقم خورده که با بررسی‌های به عمل آمده می‌توان متوجه شد خزایی حتی در کارنامه خود شاید اصلأ هیچ کلاسی را در دوومیدانی تدریس نکرده و اگر تدریسی هم در شهر خود داشته شاید به تعداد انگشتان یک دست نرسد. تاکنون فقط پژمان معتمدی از ایران تنها مدرس کلاس‌های سطح یک بین‌المللی هستند که از کنفدراسیون آسیا جواز تدریس دارند.

گفتنی است از کشورمان افراد نام آشنایی مانند صغادی از شیراز، فتحی از ایلام، کیایی از قزوین، محمدی از همدان، ربانی، فیروزی، امیدنیک، قناتی فیروزی، شایان از تهران، روشن قیاس از بندر عباس، کیانی از کرج، محمدی از کهگیلویه، اورنگ مستقیم از مازندران، ایلیایی و حیدری از یزد، بادپی از کاشان و ... می‌توانستند در این سمینار حضور داشته باشند.

انتهای پیام/

کدخبر: 842274
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟