مریضی بهنام صفوی

بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ که در چند ماه گذشته درگیر مراحل درمانی عارضه مغزی بود، روز چهارشنبه پنجم دی ماه به دلیل وخامت اوضاع جسمانی‌ در بخش سی سی یو یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شد.

این خواننده در سال ۹۴ عمل جراحی انجام داد و مجدد خرداد سال گذشته هم تحت نظارت پرفسور سمیعی در آلمان مورد عمل جراحی قرار گرفت.

رضا فوادیان مدیر برنامه‌های این خواننده به تشریح علت بستری شدن این خواننده پرداخت و گفت: مراحل متعدد شیمی درمانی باعث ضعف بدنی بهنام صفوی و بستری شدن او در بیمارستان شد.

وی افزود: وضعیت بهنام صفوی در این چند روز تغییری نکرده، فقط کمی سطح هوشیاری او از دیروز بالاتر رفته است. پزشکان به ما امیدواری دادند که به لطف خدا وضعیت او بهتر می‌شود.

فوادیان با اشاره به مراحل شیمی درمانی بهنام صفوی گفت: مراحل زیادی از شیمی درمانی سپری شده است اما همچنان چند مرحله باقی مانده است که باید انجام شود. ما امیدواریم که او دوباره سر پا شود و پشت میکروفن برود.

آخرین وضعیت بهنام صفوی در بیمارستان

محمدعلی صفوی، پدر بهنام صفوی، خواننده موسیقی پاپ کشورمان، تازه‌ترین وضعیت جسمانی پسرش را رو به‌بهبودی توصیف کرد.

محمدعلی صفوی ضمن قدردانی از توجه و پیگیری هواداران بهنام صفوی نسبت به سلامتی این خواننده موسیقی پاپ که در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بستری شده است، درباره آخرین وضعیت سلامتی پسرش توضیح داد: «چند روز پیش که بهنام را به بیمارستان منتقل کردیم، سطح هوشیاری‌اش پایین بود و گفتار او نیز به طور کامل قطع شده بود و می‌توان گفت که علائم حیاتی‌اش به حالت خطر رسیده بود، این در حالی است که بعد از انجام تازه‌ترین مرحله شیمی‌درمانی، پزشکان توصیه کردند که او باید در بیمارستان بستری شود که ما هم بلافاصله اقدامات لازم را انجام دادیم.»

او افزود: «خوشبختانه بعد از انجام مراحل مختلف شیمی‌درمانی و سایر اقدامات درمانی دیگر توسط تیم پزشکان که جا دارد از همه آنها قدردانی کنم، از ساعات پایانی روز گذشته، سطح هوشیاری بهنام بهتر شده است. البته تا همین دیروز چشمان او نیز باز نمی‌شد اما چند ساعتی است که حالت چشمانش در زمانی که به‌هوش است، به حالت نیمه‌باز درآمده. امروز بعدازظهر (شنبه) نیز یک‌سری آزمایشات و ام‌آرآی نیز انجام گرفت که نتیجه آزمایشات تقریباً خوب بود و خدا را شکر به نظر می‌آید که حال بهنام رو به بهبودی است. اما باز هم مردم عزیز ایران می‌خواهم برای سلامتی پسرم و البته همه کسانی که در بستر بیماری هستند، دعا کنند.»اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

علت بستری شدن مجدد بهنام صفوی در بیمارستان چه بود؟

آیا این خبر مفید بود؟