فال ابجد متولدین فروردین

فروردین

ابجد فال شما :  ب  ب  آ

تعبیر : خوشبختی در همین نزدیکی‌هاست. در یک رابطه گرم و صمیمی دوستانه یا در یک محیط گرم خانوادگی. تو خودت باید شادی و خوشبختی را برای خود ایجاد کنی و از آن لذت ببری.

 

فال ابجد متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

ابجد فال شما :  د  د  ج

تعبیر : احساس خستگی و بی‌حالی می‌کنی. همین مساله تو را نگران می‌کند و گمان می‌کنی بیماری خاصی گرفته‌ای در حالی که چنین نیست و فقط یک افسردگی روحی است و باید هرچه زودتر از بین برود.

 

فال ابجد متولدین خرداد

خرداد

ابجد فال شما :  آ  آ  ج

تعبیر : یاس و نومیدی را از خود دور کن. هیج سمی خطرناک‌تر و کشنده‌تر از یاس و نومیدی نیست. همین که هستی و نفس می‌کشی نشانه حیات و زندگی است و باید زندگی را آنچنان که دوست داری بسازی.

 

فال ابجد متولدین تیر

تیر

ابجد فال شما :  د  ج  آ

تعبیر : حضور در طبیعت به کاهش استرس و متعادل شدن هیجان کمک شایانی می کند.سعی کنید حداقل یک بار در ماه را به دامان طبیعت و یا کوهنوردی بروید.

 

فال ابجد متولدین مرداد

مرداد

ابجد فال شما :  ج  ب  ب

تعبیر :  اگر مراقب نباشی یک دوستی ساده به زودی برایت دردسر ساز می‌شود و در نهایت این جسم و روح توست که آسیب می‌بیند. بهتر است این روزها بیش از حد احساساتت را جریحه‌دار نکنی.

 

فال ابجد متولدین شهریور

شهریور

ابجد فال شما :  آ  ب  ب

تعبیر : کمتر از ۷ ساعت خوابیدن در شب می تواند ریسڪ چاقـی، دیابت، افزایش فشــار خون، مشکلات قلبی، سکته و مشکلات روانی را بالا برده و عمر انسان را بین ٤ تا ۸ سال ڪاهش دهد.

 

فال ابجد متولدین مهر

 

مهر

ابجد فال شما :  دـ  د  د

تعبیر : چند روز اگر دور از فشارهای روحی باشی بهتر خواهد بود. فرقی نمی‌کند که این فشارها از محل کار باشد یا از خانه و خانواده. باید خلوتی پیدا کنی و در آرامش بتوانی سلامتی روحی‌ات را بازگردانی.

 

فال ابجد متولدین آبان

آبان

ابجد فال شما :  ج  ج  ج

تعبیر : با استرس و اضطراب، اعصاب و جسم تو را تحلیل می‌رود پس به خودت مسلط باش و اعتماد به نفس داشته باش. صحبت با یک مشاور خوب و باتجربه می‌تواند به تو کمک کند.

 

فال ابجد متولدین آذر

آذر

ابجد فال شما :  ب  ب  ب

تعبیر : احتیاج به کمی استراحت داری. فرصتی باید پیدا کرد تا این خستگی را از تنت دور کنی و با آرامش و انرژی به برنامه‌های بلندمدت فکر کنی.

 

فال ابجد متولدین دی

دی

 

ابجد فال شما :  آ  آ  آ

تعبیر : اگر مشکل اضافه وزن داری پیشنهاد می‌کنم: روزانه به ورزش بیشتری نیازمندی، به طور متعادل و منظم غذا بخور، با تناسب غذایی سالم‌تر غذا بخور و برای اضطراب و نگرانی‌ات راه‌حلی پیدا کن تا باعث سلب آسایشت نشود.

 

فال ابجد متولدین بهمن

بهمن

ابجد فال شما :  ب  آ  د

تعبیر : استفاده از ترکیب‌های شاد در رنگ لباسهایت روحیه‌ات را تغییر می‌دهد. شاید به نظر کار بزرگ یا خاصی نباشد اما تو را سرزنده و شاد می‌کند.

 

فال ابجد متولدین اسفند

اسفند

ابجد فال شما :  د  ج  ج

تعبیر : تو در شرایطی خوبی از لحاظ جسمی و روحی هستی پس برای خودت دردسر و بیماری درست نکن و از نعمت سلامتی‌ات لذت ببر.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟