طـالـع بینی روزانـه متولدین فروردین

فروردین

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که الان زمان مناسبی است تا به کارهای عقب افتاده تان برسید. شاید به نتیجه مناسبی نرسید ولی صحبت کردن با اطرافیان و استفاده از راهنمایی هایشان ضرری ندارد. دنیا ارزش این همه غصه خوردن را ندارد. ورزش را در برنامه روزانه ات قرار بده و به سلامت بدنت برس.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که دور و بری هایتان را به انجام دادن کارهایشان تشویق می کنید ولی معمولا از این کارتان پشیمان می شوید. بسیار زودرنج هستید مخصوصا اگر بفهمید رفیقی درباره شما گفته که هیچ نقشی در موفقیت هایش نداشته اید. برای اینکه دیگران به شما اعتماد کنند باید بیشتر تلاش کنید. امروز یک موضوع بسیار ذهن تان را به خود مشغول کرده که شما را از انجام کارهای روزتان باز می دارد. هرگز امیدتان را از دست ندهید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین خرداد

خرداد

 

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که همیشه دوست دارید برنده میدان مبارزه باشید هرچند گاهی موفق در رسیدن به این هدف تان نمی شوید. امروز همه انرژی های کائنات در جهت شما است و در بالاترین سطح از قدرت و انرژی قرار دارید. سعی کنید حسرت نداشته هایتان را نخورید و از آنچه دارید لذت ببرید. در کارهای روزمره تان بیشتر دقت کنید تا پشیمان نشوید. اگر روحیه تان در کاری که به آن مشغولید شاد نمی شود بهتر است در فکر یک شغل دیگر باشید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین تیر

تیر

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که دغدغه های فکری امروزتان بسیار زیاد است. نگران هستید که اوضاع مالی تان را چطور سر و سامان دهید. احتمالا به فکر سرمایه گذاری در املاک هستید. فرصت مناسبی برای این کار است. امروز امور کاری تان به سرعت پیش می رود. اگر در فکر لاغری هستید یا رشته ورزشی خاصی را دنبال می کنید هرگز از این هدف تان دست نکشید اما مراقب باشید با افراط کردن به سلامت تان ضربه نزنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مرداد

مرداد

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که امروز شاید دچار سوءتفاهماتی درباره یک دوست قدیمی شوید. با اینکه دل تان می خواهد روابط تان قوی تر و صمیمی تر شوید اما ناخودآگاه کاری می کنید یا حرفی می زنید که دوست تان ناراحت می شود. برای موفقیت باید ریسک پذیر بود. پس ترس هایتان را کنار بگذارید. احساسات تان را بدون خجالت کشیدن به زبان بیاورید. مطمئن باشید پشیمان نمی شوید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین شهریور

شهریور

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که مدیریت وضعیتی که در آن هستید خیلی هم برای شما سخت نیست چون شما توانایی دارید که مشکلات را اولویت بندی کنید. هرچند آدم عجولی هستید ولی معمولا قبل از انجام هر کاری فکر می کنید و وقتی لازم ببینید حوصله به خرج می دهید. باید همیشه مواظب باشید و بر کارهایتان تمرکز کنید. شما به خوبی می دانید که چه می خواهید و این در زندگی تان خیلی سودمند است. وضعیت روابط تان در خانواده خیلی خوب نیست و لازم است فکری برای این وضعیت کنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین مهر

مهر

 

طالع بینی شما نشان می دهد که امروز شاید با شخصی در یک کنفرانس مهم یا جشنی آشنا شوید که به نفع تان است. زیرا به نظر می رسد شریک تجاری مناسبی است. مواظب باشید در سرمایه گذاری ضرر نکنید. شناخت خوبی از اطرافیان دارید وساست رفتاری تان به کمک تان می آید. شما از لحاظ روحی در وضع خوبی هستید و می توانید به آنچه می خواهید برسید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین آبان

آبان

طالع بینی شما نشان می دهد که امروز همکاران تان نمی دانند که شما حس واقعی تان چیست. بهتر است اگر دلخوری دارید به زبان بیاورید چون شاید آنها به اشتباه روی شما قضاوت کنند. نگران طرز فکر دیگران روی خودتان نباشید؛‌ فقط خودتان باشید. هرچه در کار سرتان شلوغ تر باشد از لحاظ سلامت روحی به نفع تان است تا از افکار مزاحم خلاص شوید..

طـالـع بینی روزانـه متولدین آذر

آذر

امروز خانواده و یا دوستان تان از همه لحاظ پشت شما هستند ولی شاید این توجه را از همکاران تان نگیرید. نگران نباشید. چون از افراد مهم در زندگی تان قطعا توجه لازم را دریافت می کنید. طالع بینی امروز شما نشان می دهد که دست تان کمی خالی است ولی تلاش تان را می کنید. کافی است شرایط را بپذیرید تا راحت تر زندگی کنید. در روزهای آینده اتفاقات خوشی می افتد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین دی

دی

امروز شور و شوق شما در اوج خود است. در امور زندگی تمرکزتان بیشتر است و به تعادل عقلی و احساسی رسیده اید. شما برای رو در رو شدن با چالش های زندگی در آمادگی کامل به سر می برید. فقط باید سعی کنید رفتارهای منطقی خودتان را حفظ کنید. خوشبینی خوب است ولی مواظب همکاران تان باشید و حرف دل تان را پیش هرکسی نزنید.

طـالـع بینی روزانـه متولدین بهمن

بهمن

امروز کمی بی حوصله هستید و شاید موجب رنجش یکی از عزیزان تان شوید. اهداف تان بسیار برایتان مهم هستند و هر کاری می کنید تا به آنها جامه عمل بپوشانید. بهتر است مسائل را از دید بقیه افراد هم ببینید. طالع بینی امروز شما می گوید که خیالپردازی را کنار بگذارید و با منطق بیشتری به زندگی روزمره بپردازید. مشکلات خانوادگی زیادی داشتید ولی امروز بوی بهتر شدن اوضاع به مشام می رسد.

طـالـع بینی روزانـه متولدین اسفند

اسفند

طالع بینی امروز شما نشان می دهد که شریک زندگی تان به نظر می رسد بسیار شما را زیرنظر دارد که اتفاق جالبی نیست . با اینکه می دانید به نفع تان است که احساسات تان را نزد خودتان نگه دارید اما نیاز به حرف زدن با شخصی دارید. اما باید بدانید درددل با هرکسی نکنید چون در این صورت اوضاع تان بدتر می شود. خیلی احساسی به زندگی و اتفاقات آن نگاه نکنید.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟