این نشانه‌ها می‌گوید همسرتان خیانتکار است ! / هوشیار باشید

مطلع شدن از علائم خیانت مردان به خانم‌ها کمک می‌کند تا از این سردرگمی نجات پیدا کنند و زودتر بتوانند تکلیف خود را معین کنند.

نشانه های خیانت در مردان

اکثر زنان نگران خیانت همسر خود هستند ولی نمی‌دانند که برای متوجه شدن این مسئله باید به نشانه‌های مردی که خیانت می‌کند پی ببرند.

بی‌تفاوت بودن مردان نسبت به زنان

بی‌تفاوت بودن به معنای نادیده گرفتن عواطف و احتیاج‌های همسر و همین طور سردی است. امکان دارد بی‌تفاوتی در مسیر زندگی اتفاق بیفتد که می‌تواند علت‌های مختلفی مانند افسردگی و استرس یا بیماری‌های جسمانی داشته باشد. پس به این نکته توجه داشته باشید که قبل از محکوم کردن همسرتان به خیانت از دلیل بی‌تفاوت بودن آن مطمئن شوید.

سردی در ارتباط جنسی از نشانه های خیانت در مردان

ارتباط جنسی معمولا در آغاز زندگی زناشویی بسیار فراوان است و به‌ندرت به حالت تعادل می‌رسد. حالت تعادل در ارتباط جنسی بیانگر نظم و ثبات در زندگی محسوب می‌شود. اگر شخصی بدون علائم  روانی و جسمی در زندگی زناشویی از خود سردی نشان دهد می‌توان آن را جزو علائم نشانه‌های مردی که خیانت می‌کند دانست.

برخوردهای مخفیانه و پنهان کاری

برخوردهای مخفیانه و پنهان‌کاری به شکل مداوم و بیش از اندازه می‌تواند جزو علائم و نشانه‌های خیانت به‌حساب آید. این مخفی کاری می‌تواند به شکل تلفن یا پیامک‌های مخفی صورت گیرد که مخاطب آن مشخص نیست. همچنین ماموریت‌های بی‌موقع و دیر آمدن به منزل بدون مشورت با شما می‌تواند به‌خاطر خیانت باشد.

بیماری‌های مقاربتی

مبتلا شدن به بیماری‌های مقاربتی مانند زگیل در تناسل و برخی از تبخال‌ها می‌تواند نشانگر این باشد که شخص دارای ارتباط فرازناشویی است.

محبت یا خشم ناگهانی از نشانه های خیانت در مردان

ارتباط با فرد دیگری خارج از چهارچوب می‌تواند موجب به‌وجود آمدن خشم یا احساس گناه در فرد بشود که این احساس گناه را شخص به شکل‌های متعددی از خود آشکار می‌کند.

برخی اوقات بعد از ارتباط جنسی شخص احساس گناه می‌کند و برای جبران کردن آن به شکل غیر معمول به شریک زندگی خود محبت می‌کند. از طرفی دیگر امکان دارد شخص احساس گناه را گردن فرد دیگری بیندازد و با پرخاشگری به همسر خود اضطراب خود را کاهش بدهد.

خودداری از تنهایی در اتاق با شریک زندگی

مردان خیانت‌کار از داشتن ارتباط عشقی و عاطفی دوری می‌کنند و از تنها ماندن در اتاق با شما خودداری می‌کنند. این عمل نشانگر وجود مشکل در ارتباط شما به‌حساب می‌آید و می‌توان آن را جزو علائم خیانت در مردان دانست.

کاهش پیدا کردن صحبت با شما

هنگامی که شوهر مسائل کوچک در محیط کارش را برای شما بازگو نمی‌کند این نشانگر خوبی نیست. به دلیل این که معمولا مردها علاقه دارند که از موفقیت‌های خود برای شریک زندگی تعریف کنند و اگر همسرتان از این موضوع دست کشیده است یا مبتلا به بحران شده یا پای زن دیگری در میان است.

رفتن به مسافرت‌های طولانی بدون شما

برخی از مشاغل احتیاج به مسافرت دارند ولی به‌طور دائم احتیاج نیست که تنهایی این کار را انجام دهد. همسرتان می‌تواند هنگام تعطیلات آخر هفته زمان بیشتری را با شما بگذراند.

شرکت نکردن در دورهمی‌های خانوادگی

وقت گذراندن با اقوام یا دوستان صمیمی جزئی از زندگی متاهلی محسوب می‌شود. اگر همسرتان دیگر تمایل به وقت گذراندن با خانواده و دوستانتان را ندارد نشانگر این است که می‌خواهد شما را ترک کند یا امکان دارد که در حال خیانت به شما باشد.

آیا این خبر مفید بود؟