نیکی کریمی عصبانی شد ! + فیلم و علت
حجم ویدیو: 5.55M | مدت زمان ویدیو: 00:00:45

نیکی کریمی در 1350 متولد شد. نیکی کریمی در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است. نیکی کریمی فعالیت خود را از دوران دبستان و بازی در گروه های کوچک تئاتری آغاز کرد.  نیکی کریمی واکنش تندی به رفتار مردم در مقابل سلبریتی ها نشان داد.

  

به گزارش رکنا، نیکی کریمی بازیگر زن مشهور در واکنش به پیگیری زندگی سلبریتی ها توسط مردم و انتقاد از سبک زندگی لاکچری بازیگران به فرهنگ نداشتن مردم اشاره کرد.

خانم کریمی بازیگر بسیار کم حاشیه ای است و این مربوط به حضور بسیار کم او در فضای مجازی ست. او خیلی وقت ها اینستاگرام خود را به کلی پاک می کند و به کتاب و زندگی حقیقی پناه می برد.نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند.  نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است.نیکی کریمی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد.

عکس های جنجالی نیکی کریمی

تیپ های نیکی کریمی در خارج از کشور همیشه حاشیه ساز بوده است.

نیکی کریمی

پس از بازی در چند فیلم از کارگردانانی چون ابراهیم حاتمی کیا، بهروز افخمی و داریوش فرهنگ در سال 1377 در فیلم دو زن به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد. کریمی برای پنجمین بار برای فیلم دو زن نامزد دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر شد و جایزه بهترین بازیگر زن را به خاطر بازی در همین فیلم از جشنواره تائورمینا ایتالیا گرفت. نیکی کریمی در سال 1380 فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با عنوان داشتن یا نداشتن ساخت که برنده جایزه باران شد و در سال 1383 اولین فیلم بلندش به نام یک شب را کارگردانی کرد.

 نخستین حضور جدی او در فیلم عروس به کارگردانی بهروز افخمی در سال 1369 است. او و ابوالفضل پورعرب را اولین ستارگان سینمای ایران پس از انقلاب می دانند.  نیکی کریمی 19 آبان سال 1350 در تهران به دنیا آمد. نیکی کریمی بازیگر، کارگردان و مترجم است.نیکی کریمی از دوران دبستان بازی در گروه های کوچک تئاتری را آغاز کرد.

نخستین نقش سینمایی اش را در سال 1368 در فیلم وسوسه به کارگردانی جمشید حیدری بازی کرد.

نیکی کریمی

 در سال 1381 در دو فیلم دیوانه ای از قفس پرید به کارگردانی احمدرضا معتمدی و واکنش پنجم به کارگردانی تهمینه میلانی بازی کرد که به خاطر بازی در این دو فیلم جایزه سیمرغ بلورین جشنواره فجر را گرفت. نیکی کریمی در سال 1380 فیلم کوتاه مستندی با مضمون نازایی با عنوان داشتن یا نداشتن ساخت که برنده جایزه باران شد و در سال 1383 اولین فیلم بلندش به نام یک شب را کارگردانی کرد.

نیکی کریمی

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.
آیا این خبر مفید بود؟