عکس های لو رفته شمال گردی نسرین مقانلو در پاییز

نسرین مقانلو از بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان است. بازی نسرین مقانلو در سریال مختارنامه مورد توجه بود. نسرین مقانلو متولد تابستان است. نسرین مقانلو در یک خانواده ورزشی زندگی می کند. نسرین مقانلو دو پسر به نام های ارشیا و آرین دارد که هر دو متولد آمریکا هستند.
به گزارش رکنا،نسرین مقانلو با انتشار این عکس نوشت: با کارنامه خودروی خود را بدون کمیسیون نقد کن

تو همیشه تخفیف‌های خوبو از دست میدی، این دوره بمبو از دست نده پناه بر تو که بی صدا مرا میشنوی!!!!

نسرین مقانلو

نسرین مقانلو

آشپزی نسرین مقانلو

در بین اقوام و مخصوصا خانواده اش مثال زدنی ترین غذایی که تهیه می کند قورمه سبزی است. خودش نقل می کند که: ” همه فامیل می گویند قورمه سبزی های نسرین یک چیز دیگر است! ” هر وقت خانواده اش به ایران می آیند یا اینکه او به امریکا می رود بچه هایش با خوشحالی می گویند که تا چند وقت قرار است قورمه سبزی های مامان را بخوریم.

نسرین مقانلو 1

 بیوگرافی و زندگینامه نسرین مقانلو

    نام: نسرین

    نام خانوادگی:مقانلو

    تاریخ تولد:1347/4/1

    محل تولد:تهران

    تاهل:متاهل

    همسر:کمال خلیلیان

    فرزندان: آروین و عرشیا

نسرین مقانلو متولد یکم تیرماه  سال 1347 در تهران میباشد.

نسرین نسرین مقانلو

او فعالیت بازیگری خود را با فیلم امید در سینما آغاز کرد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت. او پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را خارج از کشور گذراند. وی سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

گفتگوی نسرین مقانلو درباره زندگی شخصی اش

من به واسطه فعالیت پدرم در رشته موسیقی و مادرم در تئاتر با فضای هنر آشنایی کامل داشتم، به همین دلیل از زمان کودکی و نوجوانی فعالیتم در زمینه تئاتر و نمایش را شروع کردم، اما زمانی که تصمیم گرفتم فعالیت حرفه ای ام در سینما را شروع کنم، با فیلم «دو نیمه سیب» کیانوش عیاری استارت زدم.

نسرین مقانلو

یادم است برای بازی در این فیلم به همراه مادرم به رستوران رفتیم و اولین حضور من در سینما با کار آقای عیاری رقم خورد. فردای همان روز آقای عیاری به «رسول صدرعاملی» گفت یک دختر تازه وارد معرفی ات می کنم که همانی است که برای فیلمت دنبالش می گشتی؛ بنابراین با بازی در فیلم «قربانی» دومین تجربه ام رقم خورد و بلافاصله بعد از آن آقای «تورج منصوری» برای بازی در «بازیچه» از من دعوت کردند و سپس در «امید» آقای حبیب کاوش به ایفای نقش پرداختم.

 آقایان دستگردی و پاکدل از من دعوت کردند برای بازی در سریال تلویزیونی «لبخند زندگی» با حضور پیشکسوت عزیزم خانم «ثریا قاسمی» که اولین حضور در تلویزیون هم برای من اتفاق افتاد. بلافاصله بعد از پایان «لبخند زندگی»، فیلم «آخرین سند» پیشنهاد شد که زمانی پخش شد که «امید» و «بازیچه» هم رفع ممنوعیت شده بودند و همزمان 3 فیلم روی پرده داشتم.

بازگشت نسرین مقانلو و به ایران…

10 سال پیش بالاخره تصمیم گرفتم با همسرم صحبت کنم و میزان دلتنگی و علاقه ام به کارم را به او گفتم، خوشبختانه او هم قبول کرد به همراه بچه ها به ایران برگردیم تا بتوانم بدون دغدغه و استرس به کارم برسم.

«دختری در قفس» آقای صلح میرزایی اولین فیلمم بعد از آن دوران بود و بعد از آن برای بازی در سریال «مسافری از هند» از من دعوت شد.

ماجرای ازدواج نسرین مقانلو

ماجرای ازدواج من سر فیلم «همسر» آقای فخیم زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از 5 -6 سال کار مداوم در عرصه های مختلف، با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

نسرین مقانلو و همسرش

البته سالی یک بار به ایران می آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم. ازدواج، فرصتی برای امتحان کردن خودم با ازدواج، عاشق شدم و با خودم فکر کردم این بهترین فرصت برای امتحان کردن خودم است که آیا می توانم مدتی از آنچه دوست دارم، دور باشم یا نه! آن 10 سال خیلی بر من سخت گذشت؛ بسیار دلتنگ بودم، خیلی شب ها می نشستم برنامه «چشم انداز» را می دیدم، همکارانم را نگاه می کردم، گریه می کردم.

کمال خلیلیان مهاجم تیم ملی فوتبال ،قهرمان جوانان آسیا،و عضو باشگاههای گمرک اهواز،پاس و تاج و همسر نسرین مقانلو بازیگر کشورمان میباشد.

نسرین مقانلو

فیلم های سینمایی نسرین مقانلو

        پی 22 - حسین قاسمی جامی - 1393

            روزگاری عشق و خیانت 1392

            گناهکاران  1391

            بدون اجازه 1390

            راه بهشت  1390

            نفوذی  1387

            سوپر استار 1387

            ماه وش  1386

            مهمان مامان  1382

            دختری در قفس 1381

            بن بست (فیلم کوتاه) 1378

            نابخشوده  1375

            همسر1372

            همه دختران من 1372

            بازیچه 1372

            امید1371

            قربانی  1370

            دو نیمه سیب  1370

 نسرین مقانلو در تلویزیون

          مسابقه ستاره بیست (داور)

        آخرین سند1371

        لبخند زندگی1372

        مسافری از هند1381

        مختارنامه1383

        حس سوم1384

        ساعت شنی1387

        تله فیلم آبی، گاهی آسمان1387

        دیدار1387

        آخرین قاب خالی1388

        قلب یخی1389

        تنهایی لیلا1394

        سفر در خانه

منبع: ساعدنیوز

این مطلب از گروه وب گردی است و فقط جنبه سرگرمی دارد.

آیا این خبر مفید بود؟