سوپرایز دلاری نسرین مقانلو در روز تولدش

نسیرین مقانلو بازیگر نام آشنای سینمای ایران است که در بسیاری از فیلم ها نقش آفرینی زیبایی داشته است. چندی پیش یکی از دوپسر نسرین مقانلو از آمریکا به ایران بازگشت تا در کنار مادرش زندگی کند. نسرین مقانلو سال گذشته داغدار از دست دادن پدرش شد و تا مدت ها افسردگی گرفت.

به گزارش گروه چهره ها رکنا، نسرین مقانلو بازیگر پیشکسوت سینمای ایران عکس جدیدی از خود در جشن تولدش منتشر کرد و اینطور نوشت:

با همه پافشاری برای نگرفتن جشن تولد امسال.

چقدر لذت بخشه وقتی از خستگی کار روزانه برمیگردی خونه در رو باز میکنی و صدای دست و سوت فضای ساکت ۹ ماه سکوت خانه ات رو می‌شکند،و فریاد تولدت مبارک برای لحظه ایی تو رو از غم درون دلت دور میکنه،و من این حال خوب رو مدیون

خواهر کوچولوی مهربانم،خانواده ام و دوستانی هستم که همیشه در سخت‌ترین و بهترین روزهای زندگیم کنارم بودند ، و شادی را مثل همیشه به من هدیه داداند،ممنون از محبت تک تک عزیزانم.

روناک خواهر عزیزم مرسی که هستی

نسرین مقانلو کیست؟

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون متولد 1 تیر 1347 در تهران می باشد و 49 سال سن دارد.

مقانلو فعالیت هنری خود را از سال 1370 با بازی در فیلم دو نیمه سیب ساخته کیانوش عیاری آغاز نمود.

بازی در فیلم مهمان مامان و سریال همسفر مهدیفخیم زاده نسرین مقانلو را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.

همسر نسرین مقانلو

کمال خلیلیان همسر نسرین مقانلو می باشد. خلیلیان بازیکن سابق تیم ملی بوده است.

ماجرای ازدواج او از زبان خودش

سر فیلم «همسر» آقای فخیم‌زاده بود که به خاطر اسمش سرنوشت من را رقم زد و در همان گیرودار ساختش بودیم که برای خواستگاری از من به منزلمان آمدند و بعد از ۵ -۶ سال کار مداوم در عرصه‌های مختلف،‌ با همسرم ازدواج کردم و به آمریکا رفتیم.

البته سالی یک بار به ایران می‌آمدم و به صورت ناپیوسته کارهایی انجام می‌دادم، مثل کار «نابخشوده» مرحوم «ایرج قادری» که هنگام بارداری پسر بزرگم اتفاق افتاد یا «بن بست» اصغر نعیمی که با «فرهاد اصلانی» و «دکتر عزیزی» بازی کردم یا کارهای دیگر، اما چون گرین کارت آمریکا داشتم، مجاز نبودم بیشتر از ۳-۴ ماه در ایران بمانم و باید برمی‌گشتم.

نسرین مقانلو صاحب دو فرزند پسر به اسم های عرشیا و آرین است، هر دو پسرش متولد آمریکا و بزرگ شده و تحصیل کرده آنجا هستند، همسرش هم ساکن آمریکاست.

آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟