انتخابات 1400 به دور دوم کشیده می شود

انتخابات 1400 / جواد امام حضور همه سلایق و جناح‌ها را پیش‌شرط برپایی رقابت پرشور و حداکثری در انتخابات ارزیابی کرد و داوطلبی اسحاق جهانگیری و مصطفی تاجزاده را مورد اقبال جبهه اصلاحات دانست.

به گزارش رکنا، جواد امام ، دبیرکل حزب مجمع ایثارگران اصلاح طلب ، رقابت نهایی و اصلی انتخابات ریاست جمهوری را پس از احراز صلاحیت‌ها دانست و گفت: اگر پس از تایید صلاحیت‌ها آرایش داوطلبان به همین شکل باشد، رقابت اصلی میان سه جریان اصلاح طلبان ، راست سنتی یا اصولگرایانمعتدل و گروهی که برای فرار از پاسخگویی خود را مستقل معرفی می‌کند، است.

وی درباره پیش‌بینی اش از نتیجه انتخابات ۲۸ خرداد، خاطرنشان کرد: به احتمال زیاد انتخابات میان نامزد اصلاح‌طلب و اصولگرا به دور دوم کشیده می‌شود.

جواد امام درباره دستاویز قرار دادن وضعیت موجود برای انتقاد از دولت از سوی داوطلبان جناح رقیب، گفت: بی انصافی است که دولت را مقصر مشکلات بدانیم. بخش مهمی از مشکلات متوجه تحریم و برخی موانع داخلی است. رای مردم به دولت تدبیر و امید در سال ۹۶ به دلیل توفیقات دولت در دور اول بود. اصلاح‌طلبان از رای که در سال‌های ۹۲ و ۹۶ به دولت دادند حمایت می‌کنند، چون با وجود برجام از جنگ حتمی جلوگیری شد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟