وعده آیت‌الله رئیسی درباره کارخانه رشت الکتریک سریع محقق شد

به گزارش رکنا، علی فتح‌اللهی با اشاره به تحقق سریع وعده رئیس دستگاه قضا در رسیدگی به وضعیت کارخانه رشت الکتریک اظهار داشت: حضور مقامات در استان‌های مختلف اثرات و برکات خود را دارد از جمله سفر آیت‌الله رئیسی به گیلان که روز شانزدهم بهمن ماه سال گذشته انجام شد و در جریان این سفر از کارخانه «رشت الکتریک» بازدید و دستور رسیدگی سریع به وضعیت این کارخانه را صادر کرد.

وی با اشاره به اینکه دستگاه قضا از اختبارات قانونی و قدرت بالایی برای مبارزه با مفاسد و رفع مشکلات واحدهای راکد تولیدی برخوردار است، افزود: با حضور آقای رئیسی در گیلان اتفاق خوبی رقم خورد و به وضعیت کارخانه رشت الکتریک رسیدگی شد که آرزوی چندین ساله مردم این منطقه بود.

فرماندار رشت اضافه کرد: مجموعه استانداری و فرمانداری تلاش‌های بسیاری برای احیای کارخانه رشت الکتریک داشتند اما پیچیدگی‌های پرونده طوری بود که قابلیت حل مشکلات از طریق مجموعه ساختار اداری امکانپذیر نبود و باید دستگاه قضایی با جدیت ورود می‌کرد که این کار را قاطعانه انجام داد.

فتح اللهی در پایان یادآور شد: وعده رئیس دستگاه قضا در رسیدگی به وضعیت کارخانه رشت الکتریک ظرف مدت کوتاهی تحقق یافت که واقعا جای تشکر و قدردانی دارد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

منبع:میزان

آیا این خبر مفید بود؟