کدخبر: 445559 18251

رکنا: نماینده مردم سراوان به کلیپ انتشار یافته در فضای مجازی مبنی بر درگیری لفظی‌اش با دو کارمند واکنش نشان داد.

اولین واکنش نماینده مجلس به انتشار فیلمی که آبرویش را برد+ عکس
حجم ویدیو: 6.26M | مدت زمان ویدیو: 00:00:39

محمد باسط درازهی نماینده مردم سراوان در واکنش به انتشار کلیپ درگیری لفظی وی با یک کارمند اظهار کرد: بنده سه شنبه هفته گذشته با رییس گمرک ایران آقای میراشرفی در اداره گمرک مرکزی وقت ملاقات داشتم و قرار بود تا درباره مسائل گمرکی حوزه انتخابیه خود با وی بحث و گفتگویی داشته باشم.

بیشتر بخوانید: توهین نماینده مجلس به یک کارمند +فیلموی افزود: ریاست محترم گمرک به دلیل نبود وقت قرار ملاقات را به امروز موکول کرد و بنده حدود ۴۰ الی ۴۵ دقیقه جلوی در معطل بودم. دو کارمندی که در آنجا حضور داشتند در واکنش به پیکیری بنده با رییس گمرک ضمن توهین، گفتند که هر چه می‌کشیم از دست امثال شماست!

وی ادامه داد: بحث و چالش حدود سه دقیقه به طول انجامید و افرادی که مبادرت به فیلم‌برداری کرده بودند با تدوین فیلم قسمت‌هایی که بنده را مورد توهین قرار داده بودند را حذف کرده‌اند.

نماینده مردم سراوان گفت: کارمندی که تصویرش در فیلم مشخص است با ادبیات بسیار سخیف، بیان دشنام، از ملاقات بنده با رئیس گمرک ممانعت کرد که در نهایت درگیری پیش آمد و بنده را با بی‌احترامی از اداره بیرون انداختند.

درازهی تصریح کرد: بنده با وزارت اقتصاد تماس گرفتم تا هماهنگی‌های لازم را انجام دهد و نهایتا پس از ۲ الی ۳ ساعت معطلی موفق به انجام ملاقات نشدم.

نماینده مردم سراوان بیان کرد: بنده فردا حتما این مسأله را در صحن علنی مجلس بیان و استیضاح وزیر اقتصاد را مطرح خواهم کرد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

باشگاه خبرنگاران

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • ناشناس 5 4

  آفرین چون مردم فکرمی کننددربازاریایک اداره ساده این اتفاق افتاده است حتمادرمجلس بیان نمایند.

 • محمد 7 18

  کارمندان ادارات تهران بعضا شهرستانی ها را تحویل نمی گیرند اینکه کارمندی دون پایه نماینده را بیرون بیندازد در شان مجلس نیست

 • علی 0 0

  واقعا مسخره است وقتی نماینده مجلس نتواند ملاقات کنه پس وای بحال مردم عادی در حالی که میدانسته نماینده مجلس است واقعا مجلس باید پیگیری کنه

 • مینا 0 0

  الان تمام ادارات مجهز به دوربین هستن .امیدوارم هرچه سریعتر فیلم اصلی در بیاد تا همه بدونن چه کسی فحش وناسزارو شروع کرده

 • ناشناس 0 0

  بهتر بود از همان اول که وقت ملاقات به شما ندادند آنجا را ترک می کردید و بعد موضوع استیضاح وزیر را در مجلس بازگو می کردید. نه بعد از آن همه فحاشی بخواهید روی گند زده شده ماله بکشید.

 • محسن 0 0

  اولا کارمند اینو بیرون نکرد بلکه ی ارباب رجوع دیگه بود کارمند رفتار خوبی داشت. دوما کار نماینده مجلس هم خلی بد بود رفتارش ادمو یاد دوران طاغوتی میاندازه هرچن که الن اوضاع کشور بدتر از دوران طاغوت شده.باید در همه ادرجات سازمانها دوربین نصب کنن چون ما ایرانی ها از خدا که ترسی نداریم و ادب نزاکت انچنانی هم نداریم شاید شاید ب این طریق کارمندها و مدیران از ترس دوربین با مردم ب خوبی رفتار کنن و کارمردم رو ب امروز فردا نیاندازن

 • محمد 0 0

  تو كه راست ميگي!!!!!!!!!

 • رضا 0 0

  ظاهرا که به نظر می رسد حق با کارمند است