کدخبر: 432994 ارسال پرینت 65

رکنا: عبدالله و صلاح خاشقجی، فرزندان روزنامه‌نگار منتقد آل سعود که در کنسول‌گری عربستان در استانبول به قتل رسید، خواستار بازگشت و تحویل گرفتن جنازه پدرشان از رژیم سعودی برای دفن وی شدند.

به گزارش رکنا به نقل از سی ان ان، عبدالله و صلاح خاشقجی، فرزندان جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد آل سعود که در کنسول‌گری عربستان در استانبول ترکیه به قتل Murder رسید، خواستار بازگشت و تحویل گرفتن جنازه پدرشان از رژیم سعودی برای دفن وی شدند.

پسران خاشقجی در مصاحبه با سی ان ان گفتند بدون جسد پدرشان خانواده آن‌ها قادر به عزاداری و کنارآمدن با بار عاطفی مرگ پدرشان نیست.

صلاح خاشقجی ضمن تاکید بر غیرعادی بودن مرگ پدرش گفت: «این ابدا یک وضعیت عادی نیست یک مرگ عادی نیست. همه آن چه می‌خواهیم دفن وی در (قبرستان) بقیع در مدینه در کنار دیگر اعضای خانواده است.»

وی افزود: «درباره این مساله با مقامات سعودی صحبت کرده ام و امیدوارم این اتفاق به زودی بیفتد.»

او همچنین گفته است که هنوز از نظر عاطفی نتوانسته با مرگ پدرش کنار بیاید. در بخشی دیگر از این مصاحبه، صلاح خاشقجی گفته است که این ادعا که پدرش حامی اخوان‌المسلمین بوده، درست نیست.

این فرزند خاشقجی که به نظر می‌رسد همچنان نگران است و نگرانی از برخورد سعودی‌ها در سخنانش موج می‌زند مدعی شده که پدرش اصلا مخالف خاندان آل‌سعود نبوده و به تغییرات سلطنتی که در جریان است باور داشته است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها