متقاضیان مسکن ملی بخوانند / اعلام زمان ثبت نام جاماندگان

خلیل محبت‌خواه درباره آخرین میزان واریزی وجه آورده اولیه مسکن ملی از سوی متقاضیان تهرانی با توجه به پایان مهلت اعلام شده اظهار داشت: مهلت در نظر گرفته شده برای واریز وجه پایان آذرماه بود که در شورای عالی مسکن این فرصت تا دهم آذر ماه تمدید شد اما روز گذشته این مدت زمان را تا پایان آذر ماه تعیین کردند.

وی ادامه داد: بنابراین متقاضیان مسکن ملی تا پایان آذر ماه برای واریز وجه آورده اولیه 40 میلیون تومانی تا پایان آذر ماه فرصت دارند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به آخرین میزان واریزی‌ها گفت: برای پروژه مسکن ملی استان تهران بیش از 63 هزار نفر ثبت نام کردند که از این تعداد 7 هزار و 554 نفر واجد شرایط بودند و که از جمعیت واجدین شرایط تا به امروز 4 هزار 869 نفر آورده اولیه را واریز کرده‌ است.

محبت‌خواه همچنین درباره میزان دریافت وام کمک ودیعه در استان تهران اظهار داشت: در استان تهران 191 هزار و 26 نفر برای دریافت وام کمک ودیعه ثبت نام کرده بودند که 94 هزار و 109 نفر آنها واجد شرایط بودند و از این تعداد تا به امروز 13 هزار و 659 نفر وام دریافت کردند و 4 هزار و 230 نفر هم در مرحله تشکیل پرونده هستند.

وی درباره احتمال بازگشایی مجدد سایت ثبت نام مسکن ملی استان تهران گفت: احتمالا پایان آذرماه با تایید انصراف عده‌ای، سایت برای ثبت نام مجدد باز می‌شود. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟