خط ویژه کدخبر: 248957 ارسال پرینت 1198

رکنا: یک منبع امنیتی عراقی اعلام کرد 2 دختر ایزدی توانستند از چنگ عناصر گروه تروریستی داعش از مناطق تحت اشغالش در موصل فرار کنند.

یک منبع امنیتی از فرار Escape دو دختر ایزدی از دست عناصر گروه تروریستی داعش ISIS در موصل خبر داد.

این منبع امنیتی به سومریه نیوز گفت: "دو دختر ایزدی توانسته‌اند از دست تروریست Terrorist های داعش در محله المامون در سمت راست شهر موصل فرار کنند."

وی افزود: دو دختر ایزدی به نیروهای پیشمرگه کُرد در منطقه النوران در شمال شرق موصل، تحویل داده شدند.

این منبع، که خواست نامش فاش نشود، تصریح کرد که یکی از این دو دختر 25 ساله و دیگری 6 ساله است که هر دوی آنها اهل شهر کردنشین شنگال در استان نینوا هستند.

وی خاطرنشان کرد که براساس اظهارات یکی از این دختران، تروریست های داعش به علت شکست در برابر نیروهای عراقی، از هر حربه‌ای برای استفاده از شهروندان به عنوان سپر انسانی استفاده می کنند.

این منبع تصریح کرد که دختر فراری ایزدی تاکید کرده است که اوضاع انسانی در مناطق تحت اشغال تروریست های داعش بسیار هولناک است و شهروندان بی‌صبرانه منتظر لحظه رهایی از دست داعش هستند.

تروریست های داعش سوم اوت سال 2014 در حملاتی وحشیانه شمار زیادی از کُردهای ایزدی منطقه شنگال را به قتل Murder رساندند و هزاران نفر را اسیر و آواره کردند و این امر اهالی این منطقه را با بحران انسانی مواجه کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

ارسال نظر