کیک دادن به مارها توسط مارگیران هندی! + فیلم
حجم ویدیو: 10.70M | مدت زمان ویدیو: 00:01:28

به گزارش رکنا، کشور هند به سرزمین عجایب معروف است. در این کشور گاهی مراسم‌هایی انجام می‌شود که توجه جهانیان را به خود جلب می‌کند. به تازگی نیز برگزاری یکی از همین مراسم عجیب و غریب در هند خبرساز شده که جشن روز مار نام دارد و در این مراسم، عده‌ای از مارگیران محلی در هند اقدام به برگزاری جشن روز مار با تعدادی از مار‌های سمی کردند.

در این جشن که در روز جهانی مار در ۱۶ جولای برگزار شد این مارگیران با گردهم آمدن و فراهم کردن بساط جشن، این روز را گرامی داشتند. در این جشن که در ایالت «جارکند» در شرق هند برگزار شد این مارگیران در عملی عجیب اقدام به خوراندن کیک به مار‌ها کردند. در ویدئویی که از این جشن تهیه و در توئیتر منتشر شده مشخص شد مارگیران مقداری کیک را در مقابل دو مار گرفته بودند، آن‌ها را وادار به خوردن کیک‌ها می‌کنند.

انتشار این ویدئو در تویئتر با واکنش کاربران همراه بود و برخی در کامنت‌هایی طنز اعلام کردند که این مار‌ها نیاز دارند تا فرد یا افرادی آن‌ها را از دست این مارگیران نجات دهند. این ویدئو ابتدا توسط یکی از کاربران هندی در توئیتر منتشر شد. این کاربر در توضیح این ویدئو نوشت: «لطفا مرا در جریان جزئیات این مراسم قرار دهید. این مراسم در جارکند برگزار شد! این اقدامی احمقانه است و باید متوقف شود.»

یکی از کاربران در کامنتی نوشت: «امیدوارم بتوانیم این افراد را شناسایی کنیم و این مار‌ها را از دست این مارگیران نجات دهیم.»

گفتنی است؛ روز ۱۶ جولای روز جهانی مار نامیده شده تا میزان آگاهی در مورد این جانور افزایش یافته و اهمیت مارهای سمی در حفظ تعادل اوکولوژی یادآوری شود.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟