حال این بازیگر محبوب ایرانی وخیم است / همسرش درخواست دعا کرد + عکس

به گزارش گروه فضای مجازی رکنا، مهوش وقاری، همسر محسن قاضی مرادی ‌در خصوص بیماری که این بازیگر، چندین سال است با آن درگیر است اشاره کرد و گفت:

محسن قاضی مرادی

«قاضی‌مرادی نزدیک به ۳ سال است که به سختی و میکس‌شده ، غذا می‌خورد. مراقبتش کار سختی است و در دوره پیشرفت بیماری پارکینسون قرار دارد و روی ویلچر می‌نشیند. دلم نمی‌آید بگویم اما حال محسن قاضی مرادی اصلا خوب نیست و شرایط خوبی ندارد. هیچکسی به او سرنمی‌زند؛ البته این روزها کرونا بهانه‌ای شده که می‌گویند نمی‌توانند به ملاقاتش بیایند. جالب است که می‌گفتند همه عاشق او هستیم اما خیلی‌ها تلفنی هم حالش را نمی‌پرسند.

خانه سینمایی که همه ادعای دوستی داشتند،  دریغ از تلفن کردن و احوالپرسی!

واقعا از بازیگران و سینماگران انتظاری نداریم اما از مدیران توقع داریم؛ خانه سینمایی که همه ادعای دوستی داشتند و به ما می‌گفتند شما فرق دارید حالا دریغ از تلفن کردن و احوالپرسی!

محسن قاضی‌مرادی آن‌قدر اوضاع جسمانی بدی پیدا کرده که ترسیدیم در بیمارستان بستری شود که خدایی ناکرده به کرونا مبتلا نشود. برای او آنتی‌بیوتیک تزریقی تجویز کردند که با سرم روزی ۲ بار تزریق شد. خدا را شکر یکی دو روز است به حال قبل برگشته و البته آن‌قدر نامفهوم صحبت می‌کند که به سختی متوجه می‌شوم چه چیزی می‌خواهد و چه کاری دارد»برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟