حجم ویدیو: 2.85M | مدت زمان ویدیو: 00:00:27

پسر 11 ساله چینی در حالی که از ناحیه گردن با یک زنجیر به یک سگ بسته و در خیابان رها شده بود توسط پلیس Police نجات یافت. ساکنان محلی در جنوب شرقی چین هنگامی که این پسر را با این وضعیت در خیابان دیدند دچار حیرت شدند.
آنها شنبه شب این کودک را در حالی که به همراه این سگ در خیابان پرسه می زد پیدا کردند. آنها بلافاصله با پلیس تماس گرفتند و پلیس را در جریان این ماجرا قرار دادند. پلیس محلی چین پس از حضور در محل حادثه Incident با باز کردن زنجیر موفق به نجات جان پسر 11 ساله شد.
ظاهرا پدر این پسر پیش از ترک خانه و رفتن به محل کارش برای آنکه مطمئن شود او دست به عملی خطرناک نخواهد زد اقدام به چنین عمل وحشتناکی کرده بود. این حادثه در شهر " هی یوآن" در استان گوانگ دونگ چین رخ داد.
در ویدئوی تکان دهنده ای که منتشر شده است این پسر را در حالی که یک زنجیر به دور گردنش بسته شده نشان می دهد. در این ویدئو مشاهده می شود که این زنجیر به گردن یک سگ سیاه متصل است. در این ویدئو صدای یک مرد شنیده می شود که از پسر 11 سوال می کند : " چه اتفاقی برای تو افتاده؟ چرا تو با یک زنجیر به این سگ بسته شده ای ؟ " این پسر در جواب با حالتی بریده بریده می گوید : " پدرم مرا بسته است."
پلیس محلی چین بلافاصله پس از رها کردن این کودک با پدر او تماس گرفت و از او خواست در اداره پلیس حاضر شود. تحقیقات اولیه پلیس نشان داد که این پسر پس از جدا شدن پدر و مادرش از یکدیگر با پدرش زندگی می کند. از آنجا که این پسر در خانه بدرفتاری می کرد، پدرش که بیرون کار می کرد و چاره ای نداشت در تصمیمی عجیب اقدام به بستن او با یک زنجیر به سگ خانگی اش کرده بود. در روز حادثه سگ به همراه این پسر از خانه بیرون رفته بود.
انتشار این خبر در شبکه های اجتماعی چین با واکنش کاربران زیادی همراه بود. یکی از کاربران در کامنتی نوشت : " چه پدر مهربانی! آیا این پدر نگران نیست که وقتی پیر شد این پسرش با او همین رفتار را انجام دهد!"اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟