مرد مسلح خانه ای را در دشت آزادگان به رگبار بست + جزییات

جواد مراونه فرماندهی انتظامی دشت آزادگان،امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر تیراندازی ، به در خانه یک شهروند در شهر سوسنگرد، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران پلیس این فرماندهی قرار گرفت.وی افزود: درتحقیقات میدانی پلیس مشخص شد که یک نفر با هویت معلوم به علت اختلافات و درگیری های قبلی به درب منزل یکی از نزدیکان خود، با یک قبضه سلاح کلاش تیراندازی و از محل متواری شده است.

مراونه تصریح کرد: ماموران پلیس با اشراف فنی و راهنمای شاکی پرونده، عامل این تیراندازی را شناسایی و دراقدامی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در بازرسی از مخفیگاه متهم یک قبضه سلاح جنگی کلاش کشف شد بیان داشت: متهم هدفش را از این کار اختلاف قبلی عنوان کرد.

فرماندهی انتظامی شهرستان دشت ازادگان درپایان با اشاره به معرفی متهم به مرجع قضائی خاطرنشان کرد: جامعه به هیچ وجه جولانگاه اوباش و مجرمین نخواهد بودوپلیس همواره با افرادی که بخواهند به هر طریقی اقدام به قدرت نمایی و مختل کردن نظم و امنیت عمومی مردم کنند، مقتدرانه و در چهارچوب قانون برخورد خواهد کرد.

علی رنجکش

کدخبر: 996639 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟