بازداشت 102 تبهکار در بهارستان /کشف ۱۷۹۵ قبضه سلاح گرم و سرد

به گزارش رکنا؛ سردار کیوان ظهیری روز سه شنبه در مرکز فرماندهی شهرستان بهارستان در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است بیان کرد: نتیجه اقدامات همکاران ما در برخورد با دارندگان سلاح گرم و سرد باعث شده ما در این زمینه و درگیری هایی که در سال گذشته داشتیم شاهد کاهش چشمگیر ۵۷ درصدی باشیم.

امروز نمایشگاهی از کشفیات ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان بهارستان با حضور سردار ظهیری فرمانده ویژه غرب استان تهران برگزار گردید.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران گفت: حاصل طرح امنیت محله محور که در شهرستان بهارستان اجرا شد دستگیری ۱۰۲ نفر از سارقین و مالخران، کشف ۲۲۲ مورد اقلام سرقتی، به اجرا درآمدن ۱۰۳ حکم قضایی، کشف ۱۷۹۵ قبضه سلاح گرم و سرد، کشف ۲۵ دستگاه موتور سیکلت و ماشین بود.

ظهیری افزود: با مالخرها ، ضایعاتی فروش های غیر قانونی ، قهوه خانه داران و عطاری های غیر مجاز که محل تجمع افراد اوباش و مزاحمینی بود که ایجاد رعب و وحشت می کردند برخورد جدی کردیم.

سردار ظهیری گفت: در برخورد با فروشندگان مواد مخدر که از اولویت های پلیس است، در شهرستان بهارستان ۱۲۷۰ نفر از معتادان متجاهر را جمع آوری کرده و تحویل کمپ دادیم و حدود ۱۲۰۰ نفر از پخش کنندگان مواد مخدر که به صورت گرم گرم اقدام به آلوده کردن جوانان می کردند را شناسایی و دستگیر کردیم.

وی در ادامه تصریح کرد: مقدار ارزش اموال سرقتی مکشوفه ۱۰ میلیارد تومان بوده و تعداد کشف خودرو ۲۲ مورد و موتور سیکلت سرقتی ۳ فقره بوده که طرح های محله محور همچنان در سطح شهرستان ادامه دارد.

فرمانده ویژه غرب استان تهران در ادامه اضافه کرد: در حوزه مواد مخدر ۲۱۵۳۲۱ گرم در سطح شهرستان کشف که ۱۲۵۱ نفر از خرده فروشان مواد مخدر و ۱۲۰۲ معتاد متجاهر دستگیر شدند.

در این نمایشگاه عملکرد امنیت اجتماعی مأموران فرماندهی انتظامی از مورخه ۱۹ دیماه الی ۲۶ دیماه ، به مدت ۸ روز بصورت شبانه روزی کشف و ضبط شده به نمایش در آمد.

 

کدخبر: 862092
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟