شلیک های مرد مسلح در مجتمعی در شهرری / پلیس وارد عمل شد + عکس

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدقاسم طرهانی در تشریح این خبر گفت: در پی اعلام درگیری و تیراندازی باسلاح گرم در یکی از مجتمع های جاده ورامین و متواری شدن متهم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران سازمان اطلاعات انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل مشخص شد متهم با استفاده از سلاح گرم اقدام به درگیری و تیراندازی کرده و پس از برهم زدن نظم عمومی و ایجاد رعب و وحشت، از محل متواری شده است.

سرهنگ "طرهانی" تصریح کرد: در این راستا ماموران سازمان اطلاعات انتظامی این شهرستان با انجام اقدامات فنی و تحقیقات گسترده پلیسی مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی قضایی در عملیاتی منسجم و ضربتی وی را دستگیر و یک قبضه سلاح کلت کمری از وی کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرری گفت: متهم به جرم خود به علت اختلافات قبلی اعتراف و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و سپس با قرار مناسب راهی زندان شد.

رئیس پلیس شهرستان ری با بیان اینکه پلیس در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس آرامش در بین شهروندان تمام توان خود را به کار می‌گیرد، از مردم خواست: هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن 110به پلیس اطلاع دهند.

کدخبر: 1014309 ویرایش خبر
لینک کپی شد
آیا این خبر مفید بود؟