حجم ویدیو: 3.95M | مدت زمان ویدیو: 00:01:11

به گزارش رکنا، تصاویری که به تازگی منتشر شده است صف‌های طولانی مردم در ایالت میشیگان آمریکا را برای خرید ماری‌جوانا نشان می‌دهد. مردم میشیگان بیشتر از یک سال پیش به خرید و فروش آزادانه ماری‌جوانا در این ایالت رأی داده بودند.

اکنون میشیگان اولین ایالت در میان ایالت‌های غرب میانه آمریکا و دهمین ایالت این کشور محسوب می‌شود که خرید و فروش ماری‌جوانا در آن آزاد است. مقامات میشیگان با اعطای حق فروش به برخی فروشگاه‌ها، فروش این ماده مخدر را در این ایالت از روز یکشنبه آزاد اعلام کردند.

یکی از تصاویر منتشر شده مشتریان این ماده مخدر را در حالی که در مقابل فروشگاه دسپنساری در شهر " ان آربر " صف کشیده‌اند نشان می‌دهد. بنا به گزارش رسانه‌های محلی آمریکا فروشگاه‌ دسپنساری شهر ان آربر فروش ماری جوانا را از ساعت ۱۰ صبح آغاز می‌کند و تا ساعت ۹ شب نیز درب فروشگاه به روی مشتریان باز است. سایر شهر‌های این ایالت از جمله شهر فرندال منتظر چراغ سبز مقامات ایالتی هستند تا فروش ماری‌جوانا را آغاز کنند.

خرید و فروش ماری‌جوانا در دهمین ایالت آمریکا در حالی روز یکشنبه آزاد شد که کانادا نیز در تاریخ ۱۷ اکتبر ۲۰۱۸ مصرف تفننی ماری‌جوانا را پس از ۹۵ سال آزاد کرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟