درون کسب و کارهایی که مهر خود را با هدایای تبلیغاتی نثار مخاطب می‌کنند، چه می‌گذرد؟

این لذت و احساساتِ آمیخته با آن، هم برای دریافت کننده و هم برای اهداکننده‌ی هدایا تجربه‌ای بی‌نظیر را رقم خواهد زد. می‌توان با اطمینان گفت هدایای تبلیغاتی با بار معنایی و احساسی فراوان خود، تاثیرگذارترین و شیواترین شیوه برای ابراز آنچه میباشد که کسب و کارها قصد بازگو کردن آن را دارند. این حاملان احساس و مهر این روزها از شیوه‌های محبوب کسب و کارهایی می‌باشند که به اثربخشی حضور مخاطبان بر پویایی و حیات مجموعه‌ی خود ایمان آورده‌اند.

در این بازار پرآشوب و پر از تردید، یک رابطه‌ی صمیمانه، دوجانبه و مستحکم با مخاطبان و حامیان می‌تواند ناجی بسیار قدرتمند و کارآمدی برای حیات و تداوم رونق مجموعه‌های کسب و کار  باشد. رابطه‌ای که نیاز به مراقبت و رسیدگی خواهد داشت و یک سرمایه‌گذاری بسیار ارزشمند برای آنها خواهد بود.

کسب و کارهایی که به این حقیقت گرانبها پی برده‌اند آن را غنیمت شمرده و اهداف و تلاش‌های خود را همراستا با آن برنامه‌ریزی و طراحی خواهند کرد. آنها برای نخستین و محکم‌ترین گام، استراتژی هدایای تبلیغاتی را در پیش خواهند گرفت. چرا که باور به معجزه‌ی مهر و عشق دارند و هدایا هم عناصری هستند زنده و گویا که تاروپودشان از عشق تنیده شده است. چنانچه بتوانند این استراتژی را به گونه‌ای متمایز و فوق‌العاده پیاده کنند و هدایای تبلیغاتی خود را به زیبایی و کمال هر چه تمام‌تر نثار مخاطب خود نمایند و تمامی احساس و افکار و اهداف و داستان برند خود را در این هدایا متجلی کنند به رابطه‌ای فوق‌العاده و شگفت انگیز با حامیان خود دست خواهند یافت.

آیا همه‌ی کسب و کارها قدرت و پتانسیل دستیابی به این موفقیت را دارند؟

کسب و کارهایی که مخاطبان آنها به عنوان سرمایه‌های انسانی آنها، جزئی بزرگ از دغدغه‌ها و دلبستگی‌هایشان می‌باشند همواره راهی را برای مراقبت و حفظ جایگاه خود نزد آنها خواهند یافت. آنها به این امر واقف هستند که در این جهان پر از قیل و قال و شلوغ، حضور گرم و همدلانه‌ی مخاطبان است که آرامش را به مجموعه‌ی آنها هدیه خواهند کرد. آنها پای گرفتن و برجای ماندن خود را مدیون همراهانی می‌دانند که سرنوشت کسب و کارشان به وجود آنها گره خورده است.

داشتن نگاه انسانی به مخاطب به دور از هرگونه نگرش ابزاری و حفظ ارزش‌های متعالی او از ویژگی‌های بسیار ارزشمند این کسب و کارها می‌باشد که موفقیت و پیروزی آنها را تضمین خواهد کرد. این کسب و کارها با تهیه‌ی هدایای تبلیغاتی شایسته و درخور برای مخاطبان خود به آنها اطمینان خواهند داد که تنها به کسب سود و منفعت‌های حرفه‌ای نمی‌اندیشند و آرامش و لبخند رضایت آنها بر هر سود و منفعتی رجحان خواهد داشت.

بدون تردید این مجموعه‌ها از مجموعه‌های پیشتاز و فاتح در عرصه‌ی بازار خواهند بود چرا که آنها خوب می‌دانند مخاطب سرمایه‌ای ست بی‌بدیل، سرمایه‌ای ست که جایگزینی نخواهد داشت. خوب می‌دانند که ذهن و تفکر و اندیشه‌ی مخاطب است که به بازار سمت و سو خواهد داد. انتخاب اوست که به برندها ارزش خواهد داد و آنها را به اوج خواهد برد و یا برعکس. این مدیران کسب و کارها هستند که باید به گونه‌ای داستان خود و برندشان را برای مخاطبان بازگو کنند تا در ذهن و دل آنها خوش نشینند. هدایای تبلیغاتی همواره در این مسیر به کمک کسب و کارها شتافته‌اند و نقش خود را به کمال و زیبایی تمام ایفا کرده‌اند.

مدیران و رهبران آگاه مجموعه‌های پویا و فعال، خوب می‌دانند سرمایه‌گذاری در این راه خود خالق سرمایه‌هایی دیگر خواهد بود. آگاه هستند که آنچه به عنوان هدایای تبلیغاتی در دستان مخاطبان جان می‌گیرند سفیرانی هستند به حق که رسالت مجموعه‌ی آنها به زلالی هر چه تمام‌تر در آن هدایا تجلی خواهد یافت. بنابراین اختصاص توجه و بودجه‌ی درخور برای هر چه حیرت‌انگیزتر بودن هدایا و گویاتر بودن آنها بسیار حیاتی می‌باشد. توجه بدون بودجه و بودجه‌ی تهی از توجه هیچ موفقیتی را در این راه برای کسب و کارها محقق نخواهد ساخت. کسب و کارهایی که برای استراتژی هدایای تبلیغاتی خود بودجه‌ای ویژه را اختصاص خواهند داد و در عین حال از خلاق‌ترین و نوآورانه‌ترین ایده‌ها توام با احساس و ظرافت و دقت و آگاهی نسبت به خواسته‌ها و تمایلات مخاطبان خود نهایت بهره‌مندی را خواهند برد در این مسیر به دلنشین‌ترین و شادمانه‌ترین موفقیت‌ها نیز دست خواهند یافت.

2

این کسب و کارها مخاطب را تکه‌ای عظیم و گرانبها و در عین حال تاثیرگذار در کسب و کار خود می‌دانند. به همین خاطر با شناخت آنها سعی خواهند کرد تا هر چه شایسته‌تر و ژرف‌تر به آنها و خواسته‌هایشان بپردازند. شناخت عمیق مخاطب و شخصیت او، خواسته‌ها، تمایلات و نیازهای عاطفی او از اقداماتی اساسی ست که به کسب و کارها قدرت و دانش خواهد داد تا در طراحی و آماده‌سازی هدایای تبلیغاتی بسیار موفق و سربلند عمل کنند. آنها به هدایا متناسب با شخصیت دریافت‌کننده‌ی خود خواهند پرداخت. به گونه‌ای که مخاطب پس از دریافت هدیه حیرت زده خواهد شد از وسواس و توجه و ابتکاری که در انتخاب آن هدایا برای او صرف شده است و این میزان از توجه و ظرافت نزد او بسیار ستودنی خواهد بود. کیفیت احساسی که در مخاطب ایجاد خواهد شد می‌تواند انعکاسی از کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده توسط کسب و کارها باشد. آنگاه که مخاطب با هدیه‌ای تبلیغاتی نظیر صنایع دستی نفیس یا ست هدیه ای جذاب غافلگیر می‌شود که گویی برای خود او طراحی شده، شگفتی و حیرت چنان بر وجودش حاکم می‌شود که همین احساسات حقیقی تداعی شده، موجب خواهد شد به اهمیت حضور خود در سرنوشت آن کسب و کار پی ببرد و این خود آغاز یک همراهی فوق العاده همدلانه و صمیمانه خواهد بود. این موفقیت رنگ واقعیت به خود نخواهد گرفت مگر آنکه مجموعه‌های کسب و کار برای مخاطبان خود به شیوه‌ای کاملا حرفه‌ای و در عین حال سرشار از احساس اهمیت قائل شده و آنها را بشناسند.

همچنین کسب و کارهایی که به هدایای تبلیغاتی تنها نگاه ابزاری نخواهند داشت و آنها را نردبانی برای فزونتر شدن سودهای خود نمی‌دانند بلکه به گونه‌ای عمل می‌کنند که هدایا فارغ از ظواهر زیبا و دلفریبشان برای آنها تداعی‌گر احساساتی خوب و دلنشین باشد می‌توانند همواره به روابط نزدیک و گرم خود با مخاطبانشان ببالند. هدایایی که با چاشنی خلاقیت و ایده‌پردازی طعم و رایحه‌ی متمایزی از هدایای صرفا تبلیغاتی موجود در بازار یافته‌اند و همچنین عشق و مهری که از جانب آن برند رهسپار دل مخاطبان خود میشود قدرتی معجزه‌آسا و شگفت انگیز خواهند داشت. لبخند نشسته بر لبان مخاطب و احساس خوشایند درونی‌اش پس از دریافت هدایا روایت‌گر پیوندی خواهد بود که به راحتی گسسته نخواهد شد. کسب و کارهایی که با دست‌نوشته‌ای صمیمانه و قدرشناسانه همراه با هدایای تبلیغاتی خود و یا با هر روش خلاقانه‌ی دیگری سعی در نزدیک ساختن مخاطب به برند خود خواهند داشت و احساس تعلقی عمیقی که در آنها خلق خواهند کرد به جایگاه ویژه و ارزشمندی نزد مخاطبان خود دست می‌یابند. جایگاهی که هیچ سستی و تزلزلی به آن راه نخواهد یافت و محکم‌تر از همیشه اطمینان خاطری خواهد بود برای این کسب و کارها.

در پایان و تنها در یک کلام می‌توان گفت:

کسب و کارهایی که با بینشی انسانی به مخاطبان خود می‌نگرند و به دنبال رقابت‌های ناعادلانه‌ی رایج بر سر مخاطب نیستند و به آنها به چشم انسان‌هایی سرشار از شعور و احساس و ارزش جایگاهی والا می‌دهند همواره منزلتی فراتر از یک کسب و کارِ در حال جنگیدن در بازار این روزها نزد مخاطب خواهند داشت. کسب و کارهایی که منصفانه و به نیکویی و در عین حال به فراخور شان و منزلت خود به بازگویی آنچه هستند و رسالت‌ها و اهداف و داستان‌های خود برای مخاطب می‌پردازند و فضایی آرام و به دور از هیاهو را برای او فراهم می‌آورند که در سکون و احساسات و منطق، توسط مخاطب درک و لمس شوند به موفقیتی بزرگ نائل خواهند شد. هدایای تبلیغاتی نفیس و دوست داشتنی می‌توانند خالق همان لحظات سکون و آرامشی باشند که به مخاطب فرصت خواهند داد تا عمیق و ژرف به کسب و کارها و رسالت آنها بیندیشند و در کمال آگاهی و دانایی مشوق و حامی آنها باشند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟