ارزانترین فالوور اینستاگرام در چه سایتی ارائه می شود ؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام :

اینستاگرام را می توان یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در بین شبکه های موجود دانست . که برای به اشتراک گذاشتن عکس ها ، فیلم ها ، مطالب در بین دوستان آشنا و غیر آشنا در جهان به کار گرفته می شود .

در اینستاگرام می توانید صفحه ای بسیار قوی و غنی از فالوور بسازید . اما این کار نیازمند یک روند بسیار طولانی و خسته کننده است که ممکن روزها ، ماه ها و سال ها زما ببرد . اما اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت هستید .

خرید فالوور اینستاگرام از فالوورگیر اینستاگرام یا همان سایت های خرید فالوور اینستاگرام را به شما پیشنهاد می کنیم .

استراتژی خرید فالوور اینستاگرام :

استراتژی خرید فالوور اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام می توان بهترین استراتژی برای افزایش فالوور اینستاگرام دانست . در این استراتژی شما در پیج اینستاگرام خود تولید محتوا می کنید . سپس با خرید فالوور اینستاگرام از فالوورگیر اینستاگرام این محتوا را با فالوورهای خود به اشتراک می گذارید .

این کار باعث می شود تا پیج شما در رتبه های برتر صفحات اکسپلور قرار بگیرد . و اعتبار شخصی و برند مورد نظر شما در معرض دید همگان قرار بگیرد تا به یک اینفلوئنسر مشهور تبدیل شوید. اگر کسب و کار مورد نظر خود را دارید با خرید فالوور اینستاگرام از فالوورگیر اینستاگرام و افزایش فالوورهای اینستاگرام خود می توانید پیشرفت بی نظیری در کسب و کار خود داشته باشید . و درآمد های میلیونی برسید .

 البته برای افزایش فالوور اینستاگرام  باید از واقعی بودن فالوور های خریداری شده خود مطمئن باشید . زیرا خرید فالوور فیک نه تنها به پیج شما کمک نمی کند بلکه یک عدد نمایشی است و کاربران ارائه شده دارای اکانت واقعی نیستند . خرید فالوور اینستاگرام در صورتی که فالوور فیک باشد . به پیج شما آسیب می زنند

افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی :

اینکه فالووری که شما خریداری می کنید ایرانی باشد یا نباشد بستگی به پکیجی دارد که شما برای افزایش فالوور اینستاگرام خود خریداری می کنید . پکیج هایی که در سایت های خرید فالوور اینستاگرام یا همان فالوورگیر اینستاگرام برای کاربران ارائه می شوند . دارای ملیت های متنوع هستند . بعضی از این پکیج های افزایش فالوور اینستاگرام خارجی هستند . و برخی دیگر از این پکیج های افزایش فالوور اینستاگرام ایرانی هستند .

سایت های خرید فالوور اینستاگرام یا همان فالوورگیر اینستاگرام پس سفارش مشتری برای فالوور ایرانی حدود ده درصد بیشتر فالوور برای افزایش فالوور اینستاگرام کاربر خود ارسال می کنند . تا اگر از ملیت های دیگر فالووری اشتباها برای کاربر ارسال می شود . با این ده درصد قابل جبران باشد. تا خرید فالوور اینستاگرام به صورت کامل ایرانی ارائه شود .

البته این نکته هم قابل توجه است . که اینستاگرام دارای یک الگوریتم جغرافیایی است . که به کاربران کشورهای همسایه اجازه میدهد تا شما را فالو کنند . در صورتی که شخصی از کشورهای همسایه قسط به فالو کردن شما داشته باشد . فالوورگیر اینستاگرام روی آن کنترلی ندارد .

DDDDDDDDDD

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی :

درباره فالوور واقعی اینستاگرام نیز می توان گفت باز هم به خرید پکیج مورد انتخاب شما بستگی دارد . در فالوئر بگیر اینستاگرام یا همان سایت فروش فالوور اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام شما پکیج هایی وجود دارد که ارائه کننده فالوور واقعی هستند .

فالوور واقعی یعنی اکانت هایی که شماره تلفن آنها تایید شده و توسط انسان ساخته شده اند و می توانند تاثیر بالایی در افزایش فالوور اینستاگرام شما داشته باشند . اما فالوور فیک فالوور هایی هستند. که اکانت آنها توسط انسان ساخته نشده است و توسط ربات ساخته شده اند . این فالوورها در افزایش فالوور اینستاگرام شما تاثیر مثبت ندارد و تنها اثر نمایشی دارند . در واقع می توان گفت فالوور فیک توانایی تعامل با پیج شما را ندارد.

اما با خرید فالوور اینستاگرام در صورتی که فالوور واقعی مخصوصا فالوور ایرانی خریداری شود . پیج شما با پیشرفت باورنکردنی و بی نظیری روبرو خواهد شد . اگر شما صاحب کسب و کار هستید و میخواهید این فالوور ها از شما خرید انجام بدهند باید پکیج فالوور واقعی و هدفمند را خریداری کنید . در این صورت فالوورگیر اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام فالوورهایی را در اختیار شما قرار می دهد . که خرید از شما هدف آنها باشد .

اما اگر به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام تنها برای بالا بردن بازدید از پیج و بالا برد لایک پیج خود هستید . می توانید پکیج های خرید فالوور اینستاگرام واقعی اما معمولی را انجام دهید .

خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش :

هنگامی که شما از فالور بگیر اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام خود خرید می کنید . بسته به پلنی که شما خریداری کردید مشخص می شود که آیا پکیج خریداری شده شما با ریزش است یا بدون ریزش است . بعضی از پکیج های فالوورگیر اینستاگرام ، خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش ارائه می دهند .

 

البته این نکته وجود دارد که فالوورهایی که شما خریداری می کنید فالوورهای واقعی هستند . و ممکن است پس از مشاهده محتوای پیج شما قسط آنفالوی شما رو داشته باشند و فالوورگیر نمی تواند جلوی این افراد را برای آنفالو شما بگیرد . در واقع می توان گفت ریزش در خرید فالوور اینستاگرام واقعی بستگی به فعالیت خود شما دارد .

اما فالوورگیر اینستاگرام برای جلوگیری از ریزش فالوور اینستاگرام و ارائه بسته خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش پس از سفارش شما برای خرید فالوور اینستاگرام 10 رصد فالوور رایگان نیز به صورت هدیه برای شما اضافه می کند تا از ریزش احتمالی فالوور شما جلوگیری شود .

در این صورت اگر از فالوورهایی که شما برای افزایش فالوور اینستاگرام خود خریداری کرده اید شما را آنفالو کنند . 10 درصدی که فالوورگیر به شما هدیه می دهد . جایگزین آنفالو های انجام شده می شود . تا در نهایت شما تعدا افرادی را که سفارش دادید در پیج خود داشته باشید .

برای اینکه بتوانید از افزایش فالوور اینستاگرام بدون ریزش برخوردار شوید به جز خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش پیشنهاد می کنیم فعالیت خود را در اینستاگرام بالا ببرید ، محتوای با کیفیت برای فالوور اینستاگرام خود ارائه دهید . و از پست هایی استفاده کنید که از گرافیک خوبی برخوردار باشند . فعالیت مرتب و بالا در اینستاگرام را می توان حتی از خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش نیز برای جلوگیری از ریزش افزایش فالوور اینستاگرام برتر دانست.

Source: cyberg

FD

خرید لایک اینستاگرام :

سایت های خرید فالوور اینستاگرام یا همان فالوورگیر اینستاگرام در خدماتی که برای کاربران خود ارائه می دهند خرید لایک اینستاگرام را نیز گنجانده اند . هنگامی که شما از فالوورگیر اینستاگرام لایک اینستاگرام خریداری می کنید . باعث بالا رفتن بازدید از پست های خود می شوید .

خرید لایک اینستاگرام برای شما می تواند باعث بالا رفتن صفحه اینستاگرام شما در صفحه اکسپلور شود . همچنین اگر شما برای خرید لایک اینستاگرام در فالوورگیر اینستاگرام ، خرید لایک اینستاگرام خودکار را انتخاب کنید . دیگر نیاز به خرید لایک اینستاگرام به صورت تکی برای پست های شما نیست . و فالوورگیر اینستاگرام به صورت خودکار برای پست های ارسالی شما لایک قرار می دهد .

آیا این خبر مفید بود؟