اگر هنوز سود سهام عدالتتان واریز نشده بخوانید

به گزارش رکنا، سود سهام عدالت حاصل از عملکرد شرکت‌ها در سال ۹۷ بین روزهای سوم تا نهم اسفند ماه سال ۹۸ واریز شده است.

ولی حتی پس از گذشت تعطیلات نوروز نیز بسیاری از دارندگان برگه‌های این سهام اعلام کردند که سود سهام خود را دریافت نکرده‌اند.

چرا سود سهام عدالت واریز نشده

در فروردین ماه حسن علائی، معاون سازمان خصوصی‌سازی در این خصوص علت واریز نشدن گفت: سود سهام برخی از افراد به دو دلیل واریز نشده است، اول این که ممکن است به هر دلیلی شماره شبا برخی از افراد مسدود یا راکد باشد، هستند بانک‌هایی که وقتی حسابی چند ماه فعال نباشد راکد می‌کند و عملیات بانکی برای آن حساب متوقف می‌شود و سود سهام عدالت این افراد برگشت می‌خورد.

معاون خصوصی‌سازی عنوان کرد: بانک ملی به سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرده است که سود سهام عدالت ۶۳ هزار نفر از مشتری‌های این بانک که از مشمولان سهام عدالت هستند، برگشت خورده است؛ همچنین این مسئله برای دیگر بانک‌ها نیز وجود دارد.

علائی در خصوص زمان واریز سود سهام عدالت این گروه از افراد عنوان کرد: ما در حال بررسی مشکلات این افراد هستیم که تا پایان فصل بهار این مشکل برطرف و سود سهام آنها تا پایان خرداد ماه واریز می‌شود.

از آنجایی که یک روز تا پایان خرداد ماه باقی مانده است، طبیعتا باید پرونده واریز سود سهام عدالت سهامداران بسته شود.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟